Konferencja naszego partnera – AV MEDIA

Konferencja naszego partnera AVMedia

Konferencja naszego partnera – AV MEDIA

15. stycznia w sali kongresowej centrum wystawowego PVA w Pradze odbyła się coroczna konferencja pracowników AV MEDIA, jednej z firm należących do Brill AV Media European Group. Hasłem przewodnim wydarzenia było: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Przed zebranymi uczestnikami, w roli głównego mówcy, wystąpił znany trener hokeju – Marian Jelinek. Prócz innych, równie ciekawych wystąpień, na uwagę zasługiwało przede wszystkim przemówienie Dyrektora Zarządzającego AV MEDIA – David Lesch opowiedział o zmianach, które zaszły w firmie w ostatnim roku i planach rozwojowych, które ma nadzieję wdrożyć już w najbliższych miesiącach.
My także mieliśmy swój mały udział w tym wydarzeniu – do naszych czeskich kolegów wysłaliśmy film z pozdrowieniami od całej ekipy oraz noworocznymi życzeniami. Nieczęsto zdarza nam się występować przed kamerami, więc tym bardziej było nam miło, gdy nasz wysiłek został doceniony.

Brill AV Media Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma działa w ramach Brill AV Media European Group, ściśle współpracując z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii, zarówno w zakresie kreacji, jak i bazy sprzętowej.