Zaczynamy kolejną dekadę!

Zaczynamy kolejną dekadę

Zaczynamy kolejną dekadę!

Za nami dziesiąty rok działalności operacyjnej w Polsce!
W tym czasie konsekwentnie realizowaliśmy plan dynamicznej rozbudowy, który przełożył się na wzrost wartości sprzedaży i zysku o ok. 15% rocznie oraz zwiększenie udziału w rynku. Początki jednak nie były łatwe – naszym zadaniem było stworzenie zupełnie nowej marki na rynku techniki AV, zbudowanie struktur firmy oraz zgranego zespołu profesjonalistów. 10 lat temu działaliśmy w trzyosobowym zespole, mając do dyspozycji 60 mkw. magazynu. Aktualnie nasza kadra to około 50 osób, magazyn rozrósł się do ponad 2 tys. mkw., a firma zajmuje wysokie miejsce w branżowej czołówce.

Naszą obecną pozycję zawdzięczamy w dużej mierze zrównoważonemu finansowaniu i racjonalnym decyzjom inwestycyjnym, które stanowią podstawę działania, szczególnie na tak dynamicznym rynku jak nasz, na którym nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania.

W minionym roku mieliśmy przyjemność świętować otwarcie nowego oddziału operacyjnego w Krakowie. Nie spoczywamy jednak na laurach – stawiamy na ciągły rozwój, zarówno w zakresie technologicznym i sprzętowym, jak i pod względem inwestycji w doskonalenie umiejętności pracowników.

Nasz plan jest niezmienny od dziesięciu lat. Konsekwentnie realizujemy go poprzez specjalizację w segmencie technicznej obsługi spotkań korporacyjnych i publicznych oraz zapewnianie kompleksowej usługi, łączącej systemy wizji, oświetlenia, nagłośnienia oraz szereg rozwiązań konferencyjnych na najwyższym poziomie. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą inwestycji w park sprzętowy oraz podnoszenie kwalifikacji zespołu.

Już w tej chwili nie mamy kompleksów wobec naszych kolegów z firm działających w tym samym segmencie w Europie Zachodniej, a pod pewnymi względami mamy ambicje niedługo ich wyprzedzić.