Zwiększamy ofertę sprzętową

Zwiększamy ofertę sprzętową

Zwiększamy ofertę sprzętową

Cały czas poszerzamy naszą ofertę sprzętową, jednocześnie nieustannie współpracując z partnerami z zagranicy i mając do dyspozycji ich szeroką gamę urządzeń.

Jedne z naszych ostatnich zakupów to 12 szt. aktywnych kolumn nagłośnieniowych JBL EON 610 (łącznie mamy ich ponad 100 szt., co pozwala nagłośnić kilkadziesiąt sal / konferencji jednocześnie).
JBL EON 610 – Mobilne, aktywne zestawy nagłośnieniowe. Średnica woofera w EON610 10 cali.
Model wyposażony w moduł wzmacniający o mocy 1000 watów, gwarantujący wyjątkowo duży zapas dynamiki, co pozwala na wykorzystanie w różnego rodzaju zastosowaniach, od stałych instalacji nagłośnieniowych po nagłośnienie podróżujących zespołów. Zaprojektowane przez JBL przetworniki wysokich i niskich tonów generują dźwięk o potężnym ciśnieniu, lecz jednocześnie o niskim poziomie zniekształceń w całym przetwarzanym paśmie. Aby życie użytkowników EON600 uczynić wygodniejszym, inżynierowie z JBL opracowali specjalne aplikacje dla iOS i Androida, pozwalające skomunikować smartfon bądź tablet z systemem nagłośnieniowym poprzez Bluetooth i zdalnie regulować poziom głośności, sterować 5-pasmowym korektorem parametrycznym oraz zapisywać i przywoływać presety.
Zobacz pełną specyfikację.

Kilkanaście nowych Robe Pointe, gwarantujących niesamowite efekty świetlne (na naszym magazynie jest już ponad 100 szt. ruchomych głów).
Pointe – Bardzo jasny i super szybki, który swą ostrą wiązką światła jest w stanie praktycznie przecinać powietrze. Potrafi również wyświetlać wspaniałe wzory gobo, które tworzą niesamowity efekt widowiskowy. Dzięki wbudowanemu zoomowi wiązka światła jest idealna zawsze wtedy, gdy tego chcemy. Za uzyskane kolory odpowiada tarcza z 13 bogatymi filtrami, które dopełniają niesamowitych efektów. Plamę światła możemy regulować również dzięki pryźmie i focusowi. W kompaktowym urządzeniu firma Robe zamknęła źródło światła, które bije swoją konkurencję na głowę. Posiadając Pointa, możemy zapomnieć o innych zbędnych efektach.
Zobacz pełną specyfikację.

Nowością są także urządzenia Patt 2013, które swoim retro stylem z pewnością przyciągną uwagę gości i wywołają oczekiwany efekt wow.
Patt 2013 – Patt 2013 to rewolucyjna oprawa, zaprojektowana w stylu retro, z wielkim powodzeniem wykorzystywana na scenach, w studiach telewizyjnych, teatrach czy planach filmowych. Oprawa pozwala na stworzenie niesamowitego klimatu i podniesienie rangi widowiska. Urządzenie dotychczas jest wykorzystywane na trasach koncertowych takich artystów jak: Gary Barlow, The Prodigy, Robbie Williams, Paul McCartney czy w studiach telewizyjnych programów X Factor, czy brytyjskim Mam Talent. Źródło światła urządzenia opiera się o lampie HPL o mocy 750W.
Zobacz pełną specyfikację.