Preferowany partner zamku biskupiego w Janowie Podlaskim

Preferowany partner zamku biskupiego w Janowie Podlaskim

Preferowany partner zamku biskupiego w Janowie Podlaskim

Do długiej listy obiektów, dla których jesteśmy stałym, preferowanym partnerem w zakresie obsługi audiowizualnej dołączyło wyjątkowe miejsce – Zamek Biskupi Janów Podlaski – czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą. Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek Biskupi sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.

Nowoczesne Centrum Konferencyjne oferuje bogaty wybór sal konferencyjno-bankietowych z możliwością aranżacji i układów dopasowanych do indywidualnych potrzeb.
Mając do dyspozycji 15 sal konferencyjnych o powierzchni od 31 m2 do 104 m2, obiekt zapewnia idealne warunki, zarówno do spotkań kameralnych, jak i obsługi dużych grup. Wysokość pomieszczeń wynosi 4,1 m, a cała przestrzeń, zaprojektowana do modułowego łączenia, daje możliwość stworzenia największej sali o powierzchni 780 m2 dla grup do 1000 osób, z możliwością zorganizowania wystaw i targów oraz wprowadzeniem na salę samochodu.
Sale konferencyjne z czterech stron otacza przestronne foyer o powierzchni 782 m2, którego nowoczesny, jasny wystrój połączony z zachowanymi elementami XVIII-wiecznego Zamku, tworzy unikalną atmosferę i znak jakości – połączenie historii z nowoczesnością.
Strona www obiektu: www.zamekjanowpodlaski.pl