Brill AV Media zaprezentowała się w Singapurze

Brill AV Media zaprezentowała się w Singapurze

Brill AV Media zaprezentowała się w Singapurze

Brill AV Media, jako jedna z firm, które w tym roku dołączyły do prestiżowej grupy AV Alliance zaprezentowała się na 6 spotkaniu AV Alliance Get-Together Meeting, które odbyło się w dniach 7-9.10.2016 w Singapurze.

Spotkanie miało miejsce w hotelu Intercontinental Singapore. Ważnym elementem wydarzenia były prezentacje nowych członków grupy: NEO.TM (Chiny), Five’s International (Rumunia) i Brill AV Media (Polska). Nasze inauguration speech wygłosił Michał Czerniak, Dyrektor Zarządzający Brill AV Media — „Brill AV Media jest obecnie jedynym przedstawicielem AV Alliance na polskim rynku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że członkostwo jest dostępne tylko dla firm, spełniających wysokie standardy i wymagania stowarzyszenia. Jednocześnie, postrzegam to jako szansę na zwiększenie naszej obecności na zagranicznych rynkach. Cieszy mnie także możliwość zacieśniania współpracy z przedstawicielami naszej branży, wymiany doświadczeń i dostępu do najnowszych rozwiązań, których oczekują nasi klienci.”

W napiętym programie wydarzenia znalazło się także zwiedzanie Suntec Singapore International Convention and Exhibition Centre, słynnego między innymi za sprawą ekranu o największej rozdzielczości na świecie, który tworzy łącznie 664 paneli LED LG (254 milliony pixeli) – na zdjęciu specjalne powitanie dla grupy AV Alliance na ścianie video kompleksu Suntec.

Kolejny meeting grupy AV Alliance zaplanowany jest na 21-23 kwietnia 2017 roku. Tym razem uczestnicy spotkają się w Las Vegas.

AV Alliance to grupa zrzeszająca firmy specjalizujące się w technologiach eventowych i technice scenicznej na całym świecie. Zrzeszenie obejmuje 75 wiodących dostawców technologii eventowej, zatrudniających niemal 6 tysięcy pracowników w 48 krajach na 6 kontynentach. Członkowie AV Alliance realizują ponad 100 tysięcy projektów w ciągu każdego roku, zapewniając przy tym najwyższy standard obsługi, profesjonalne podejście oraz kompleksowość usług.
Więcej na www.avalliance.com | Zobacz film prezentujący AV Alliance