Rekomendowany dostawca AVL dla PGE Narodowy

Rekomendowany dostawca AVL dla PGE Narodowy

Rekomendowany dostawca AVL dla PGE Narodowy

Z przyjemnością informujemy, że od listopada 2016 roku Brill AV Media została jedynym rekomendowanym dostawcą usług Audio – Video – Light na potrzeby wydarzeń organizowanych na terenie PGE Narodowego.

Centrum Konferencyjne PGE Narodowego to największy kompleks konferencyjny w Warszawie. W jego skład wchodzi aż sześć nowoczesnych sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić ok. 2 tys. osób. Nad profesjonalnym przebiegiem i organizacją całego wydarzenia opiekę sprawuje dedykowany event manager. Wszystkie sale do wynajęcia w Centrum Konferencyjnym mają dostęp do sieci Wi-Fi oraz systemu Digital Signage. Dla gości przewidziany jest duży parking podziemny. Obiekt dysponuje także Biznes Klubem, Centrum Targowym oraz, co najważniejsze – wielofunkcyjną płytą, na której można zorganizować każde wydarzenie począwszy od koncertu, pokazu samochodów, po stworzenie lodowiska.
PGE Narodowy jako obiekt wielofunkcyjny, wykorzystujący w pełni zakres swoich możliwości posiada liczne przestrzenie otwarte oraz zamknięte, odpowiednie dla organizacji kongresów i konferencji, wydarzeń społecznych i politycznych, a także spotkań prasowych, gali oraz bankietów biznesowych (źródło: strona www obiektu).
Strona obiektu: www.pgenarodowy.pl