Wielki sukces na Gali MP Power Awards 2017

Brill AV Media z nagrodą Dostawca - Multimedia MP Power Awards

Wielki sukces na Gali MP Power Awards 2017

Z nieskrywaną radością mamy przyjemność poinformować, że zdobyliśmy jedno z najważniejszych wyróżnień w branży – na Gali MP Power Awards, która odbyła się 24 marca 2017 roku na terenie przestrzeni Trybuna 2 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Waszawie odebraliśmy statuetkę MP POWER 12 w kategorii Dostawca – multimedia.

To dla nas bardzo miłe wyróżnienie i potwierdzenie, że znajdujemy się w czołówce firm AV na polskim rynku. Gala MP Power Awards jest istotnym wydarzeniem dla całej polskiej branży eventowej, więc ta nagroda ma dla nas bardzo duże znaczenie i jest motywacją do jeszcze intensywniejszego zaangażowania w każdy kolejny projekt. Byliśmy nominowani także w ubiegłych latach, zarówno w kategorii Dostawca – multimedia, w której teraz otrzymaliśmy zwycięską statuetkę, jak i w kategorii Oprawa Multimedialna, kiedy nagrodzone były nasze realizacje.

Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.
Zadaniem MP Power Awards, poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów, jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami. Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.
MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12. MP Power Produkt
Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.
(źródło: www.mppowerawards.com)