BMFL Blade i inne nowości w ofercie Brill AV Media

BMFL Blade i inne nowości w ofercie Brill AV Media

BMFL Blade i inne nowości w ofercie Brill AV Media

Rosnące oczekiwania klientów i rozpoczynający się sezon były dla nas mobilizacją do kolejnych zakupów i poszerzania naszej oferty sprzętowej. Jednocześnie, w ramach oneAVteam, cały czas współpracujemy z partnerami z zagranicy i mamy do dyspozycji ich szeroką gamę urządzeń.

Na naszym magazynie pojawiły się ostatnio między innymi:
BFML Blade – ruchome głowy dające moc 250 000 luksów w odległości 5 metrów oraz równą plamę światła której oczekujemy po konstrukcji typu profil. Pomimo swojej mocy i – jak zaznacza producent – kompletu niezbędnych atrybutów, każda waży tylko 36 kg i wytwarza niewiele ciepła.

BMFL Blade posiada tarczę rotacyjnych oraz statycznych gobo, które są doskonałe zarówno do świecenia struktur jak i tworzenia efektów w przestrzeni. Do tego dwie tarcze z filtrami barwnymi. Jedna z kolorami nasyconymi, druga korekcyjnymi. Ważnym jest, że w tak bogatej konstrukcji znalazło się też miejsce na tarczę animacji. Bardzo szybki Zoom w dużym zakresie. Zdumiewający jest również dimmer który rozłożył na łopatki konkurencyjne urządzenia renomowanych producentów które testowaliśmy przed zakupem. Dimmer w najniższych wartościach jest płynny aż do zamknięcia, żadnych drgań oraz skoków – co jest bardzo istotne przy realizacjach kamerowych. Obalony został również mit o prędkości ruchu BMFLa. Urządzenie jest zdecydowanie szybsze od konkurentów, a system EMS pozwala zachować łagodne wyhamowanie przy szybkim ruchu. Może stanowić zamiennik dla tradycyjnych follow spotów. Producent ma w ofercie akcesoria (uchwyty oraz panele sterowania), które pozwalają używać BMFLa jako spota prowadzącego. Wisienką na torcie jest system noży kadrujących. Dzięki nim możemy kształtować plamę tak jak chcemy. Wycinać proste formy geometryczne oraz usuwać niepożądane światło z ekranu, elementów scenografii. – podkreśla Marcin ” Żarówa ” Gościniak z Brill AV Media. Producent: ROBE Lighting.

Gloshine LM 3.91 to nowa dioda w ofercie Brill’a, którą można zakrzywiać na potrzeby niestandardowych ekranów. – Dysponujemy 100 m kw., a przy współpracy z naszymi partnerami możemy zainstalować ekrany o łącznej powierzchni 200 m kw. – mówi Michał Czerniak, Dyrektor Zarządzający i Wiceprezes Zarządu Brill AV Media Sp. z o.o. – W ramach poszerzania oferty powiększyliśmy także o 50% nasze zasoby zestawów głośnikowych D&B Q1. Na magazynie pojawiły się również kolejne urządzenia Robe Pointe – jasne i bardzo szybkie głowy, pozwalające na wyświetlanie gobo i sterowanie wiązką światła w celu uzyskania niezwykłych efektów wizualnych. Te i kolejne planowane zakupy pozwolą nam sprostać oczekiwaniom klientów w rozpoczynającym się gorącym sezonie.

Pointe – bardzo jasny i super szybki, który swą ostrą wiązką światła jest w stanie praktycznie przecinać powietrze. Potrafi również wyświetlać wspaniałe wzory gobo, które tworzą niesamowity efekt widowiskowy. Dzięki wbudowanemu zoomowi wiązka światła jest idealna zawsze wtedy, gdy tego chcemy. Za uzyskane kolory odpowiada tarcza z 13 bogatymi filtrami, które dopełniają niesamowitych efektów. Plamę światła możemy regulować również dzięki pryźmie i focusowi.
Aktualnie dysponujemy 40 głowami Pointe i niemal 200 ruchomymi głowami łącznie – możemy świecić na bardzo dużą skalę! (źródło: www.prolight.com.pl). Producent: ROBE Lighting.

D&B Q1 – pasywny, dwudrożny zestaw głośnikowy, który można łączyć w wertykalne „grona” w konfiguracji począwszy od dwóch aż do 20 sztuk z całkowicie zdefiniowanym pokryciem dźwiękowym danej powierzchni nagłaśnianej. Powiększyliśmy nasze zasoby tych urządzeń o 50%. Producent: D&B audiotechnik.