Brill AV Media złotym sponsorem Hotel Trends Poland&CEE 2017

Brill AV Media złotym sponsorem Hotel Trends Poland & CEE 2017

Brill AV Media złotym sponsorem Hotel Trends Poland&CEE 2017

Hotel Trends Poland&CEE jest wyjątkowym, dwudniowym wydarzeniem branży hotelowej, które gromadzi w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej w Polsce – właścicieli, zarządy spółek operatorskich, kadrę zarządzającą hotelami, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, oraz czołowych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa i turystyki.

Hotel Trends Poland&CEE to doskonała okazja do spotkań i rozmów biznesowych na najwyższym poziomie. Podczas dwóch dni tegorocznej edycji w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach wzięli udział czołowi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy, najbardziej uznani menedżerowie z wieloletnią, popartą sukcesami praktyką zawodową – w sumie około 400 gości i 70 prelegentów. Wspólnie promowali dialog, współdziałanie i wymianę wiedzy jako narzędzie umożliwiające przetwarzanie problemów w szanse, tworzenie innowacji oraz rozwój branży.

Brill AV Media została złotym sponsorem wydarzenia wspierając organizatorów w zakresie obsługi technicznej. Mieliśmy także swoje stoisko na strefie targowej.
Konferencja odbyła się w Hotelu Sofitel Warszawa Victoria w dniach 27-28 listopada 2017.
Więcej informacji: Strona Hotel Trends Poland&CEE