Brill AV Media zwycięzcą plebiscytu „Polecam-nie-polecam”!

Brill AV Media zwycięzcą Polecam Nie Polecam

Brill AV Media zwycięzcą plebiscytu „Polecam-nie-polecam”!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że głosowaniem publiczności – osób, korzystających z usług dostawców branży eventowej – zostaliśmy wybrani, jako najbardziej polecana firma w kategorii technika eventowa – multimedia. Dziękujemy za zaufanie i dołożymy wszelkich starań, aby nasze usługi były zawsze na tak wysokim poziomie!

Plebiscyt POLECANI W EVENTACH 2019 w kategorii: technika eventowa – multimedia
Miejsce I: Brill AV Media – liczba głosów: 145
Miejsce II: BVS Show Lighting – liczba głosów: 129
Miejsce III: TSE Grupa – liczba głosów: 61

Grupa „Polecam nie Polecam” powstała 5 lat temu. To wówczas, Renata Razmuk (przyp. Partner w Agencji Social Connect Group oraz Pracowni Kreativa Scenografia. Osobowość Roku Mice Poland 2011. Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Wieloletni członek Jury konkursu MP Power Awards, Rady Etyki przy SBE oraz Rady Programowej konferencji Event Biznes. Przez 19 lat pracowała w Renault Polska odpowiadając za komunikację wewnętrzną oraz organizację wydarzeń), po jednym z eventów branżowych, w trakcie którego odwiedziła jeden z nowo otwartych obiektów eventowych stwierdziła, że tak naprawdę nie ma miejsca, w którym można się dowiedzieć lub podzielić swoimi opiniami o obiektach, atrakcjach czy podwykonawcach w branży eventowej. Dlatego postanowiła założyć grupę wsparcia branżowego na Facebooku.
Od tego czasu grupa się rozrosła i obecnie przekroczyła ponad 11.500 członków. Są nimi zarówno przedstawieciele agencji, podwykonawców, obiektów, lokacji jak i klienci. W grupie można zarówno zadać pytanie w przypadku problemów związanych szeroko rozumianymi eventami jak i podzielić się opinią. Grupa Polecam nie Polecam to także miejsce, w którym wiele firm zrobiło i rozwija swój biznes w ramach branży MICE (źródło: fanpage Polecam Nie Polecam)

Dołącz do grupy: Polecam Nie Polecam