Mamy to! Wygrana w MP Power Awards!

Brill AV Media wygrywa MP Power Awards 2019 MeetingPlanner.pl

Mamy to! Wygrana w MP Power Awards!

To kolejna nagroda w tym roku, a dopiero marzec…
Michał Czerniak, dyrektor zarządzający Brill AV Media odebrał statuetkę MP POWER 12 w kategorii Dostawca – multimedia podczas finałowej gali MP Power Awards, która odbyła się 22 marca w Global Expo w Warszawie.

Działalność Michała była już wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych. W 2013 roku zwyciężył w konkursie Osobowość Roku MICE Poland w kategorii „Podwykonawca”, a także odebrał nagrodę dla Brill AV Media podczas finału MP Power Awards za mapping na urzędzie Miasta Legionowo zrealizowany na zlecenie agencji Anix Production House. W 2016 roku zdobył wyróżnienie MP Power 12 w kategorii Dostawca – Multimedia. Prowadził zajęcia z zakresu Multimedia in Event Industry w Szkole Głównej Turystki i Rekreacji w Warszawie oraz wykłady na temat techniki AV w ramach Studium Event Management na Uniwersytecie Warszawskim.
Jako pasjonat eventów Michał udziela się też podczas krajowych konferencji branżowych oraz gromadzi inspiracje biorąc udział w licznych spotkaniach i targach międzynarodowych. Wprowadził także Brill AV Media do AV Alliance – grupy zrzeszającej firmy specjalizujące się w technologiach eventowych i technice scenicznej na całym świecie. Zrzeszenie obejmuje 75 wiodących dostawców technologii eventowej, zatrudniających niemal 6 tysięcy pracowników w 48 krajach na 6 kontynentach.
Cyklicznie organizuje także warsztaty z techniki eventowej dla pracowników agencji i korporacji, podczas których uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu organizacji eventów od strony technicznej, poznać możliwości i sposób działania sprzętu, porozmawiać z realizatorami oraz dowiedzieć się jak działają poszczególne urządzenia – kolejne takie warsztaty już pod koniec wakacji 2019!

Podczas MP Power Night i konkursu towarzyszącego Kreatywny Roku Branży Eventowej poznaliśmy laureatów, nagrodzone projekty, obiekty oraz produkt eventowy roku. Na scenie MP Power Night gościły także Odkrycie Roku MPI Poland.
Więcej informacji dotyczących gali MP Power Awards: TU