Digital signage

Celem projektów, które realizujemy jest stworzenie systemu nawigacyjno-informacyjnego, który w przejrzysty sposób będzie służył gościom w poruszaniu się po całej placówce oraz będzie im dostarczał kompleksowych informacji na temat odbywających się tam wydarzeń.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!

Dzięki zainstalowaniu paneli informacyjnych i totemów, goście będą się czuli dobrze poinformowani oraz nie będą mieli potrzeby zwracać się do personelu z różnymi pytaniami organizacyjnymi. Panele mogą przekazywać aktualne informacje o tym, co dzieje się w obiekcie lub w konkretnej sali konferencyjnej. Umożliwiają przegląd w formie kalendarza imprez odbywających się w danym okresie. Można je wykorzystać także do komunikatów lub reklamy partnerów biznesowych.

Cyfrowy system informacyjny można podłączyć za pomocą istniejącej już sieci komputerowej do centralnego komputera w obiekcie. Przy użyciu specjalnego oprogramowania obsługa może na bieżąco zmieniać wyświetlane informacje i w prosty sposób zaplanować kilka konferencji z kilkudniowym lub kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Na wszystkich ekranach można umieścić zegar, który ułatwi orientację w czasie, oraz wiadomości z kanałów internetowych, podgląd z kamer zewnętrznych, informacje o pogodzie, kursy wymiany walut, itp.

Zobacz pełny katalog stałych instalacji audiowizualnych