Ekrany projekcyjne

Każda sala konferencyjna powinna być wyposażona w odpowiedni system multimedialny, dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań uczestników wydarzeń, które będą się w niej odbywać. Standardem powinien być wysuwany z sufitu panoramiczny ekran oraz projektor o wysokiej rozdzielczości i odpowiedniej jasności, dopasowanej do warunków oświetleniowych panujących na danej sali.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!

Ekrany projekcyjne stanowią nieodłączną część każdej instalacji projektora multimedialnego. Powierzchnia projekcyjna kieruje światło z projektora ku widzom, wzmacniając jasność i kontrast obrazu, zapewniając jego lepszą widoczność. Nasza oferta obejmuje instalację kilku rodzajów nowoczesnych ekranów projekcyjnych. Różnią się one pod względem konstrukcji nośnej, odpowiednio do różnych wymagań klienta.

Właściwości ekranu projekcyjnego zależą przede wszystkim od rodzaju powierzchni projekcyjnej. Dostępne są powierzchnie do projekcji tylnej i przedniej. Kiedy projektor znajduje się po tej samej stronie ekranu co widzowie, stosuje się projekcję przednią. W przypadku projekcji tylnej, projektor znajduje się po przeciwnej stronie i oświetla powierzchnię ekranu od tyłu.

  • Ekrany ścienne ręcznie rozwijane
  • Ekrany ścienne elektrycznie rozwijane
  • Ekrany projekcyjne ramowe
  • Ekrany projekcyjne mobilne
  • Ekrany projekcyjne ramowe mobilne

Zobacz pełny katalog stałych instalacji audiowizualnych