Infrastruktura i serwis

Nasza oferta obejmuje także projektowanie oraz instalację całej infrastruktury kablowej, bez której żaden system nie jest w stanie poprawnie działać. Dzięki bogatemu doświadczeniu na rynku usług konferencyjnych posiadamy wiedzę gdzie na salach konferencyjnych powinny znajdować się odpowiednie przyłącza, które umożliwią prelegentom korzystanie z całego systemu multimedialnego.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!

Zapewniamy również infrastrukturę elektryczną dla wszystkich instalowanych urządzeń i rozwiązań. Zajmujemy się także modernizacją istniejących już przyłączy oraz okablowania.

Umowa serwisowa (SLA) daje pewność profilaktycznych przeglądów w regularnych, przestrzeganych przez nas odstępach czasu. W przypadku awarii zawsze zapewniamy sprzęt zastępczy, tak by mogły się odbyć zaplanowane wydarzenia. Zapewniamy również możliwość zdalnego monitorowania funkcjonowania systemu.

Przynajmniej raz w roku zalecamy kontrolę profilaktyczną całego systemu przez wyspecjalizowaną firmę. Do głównych zadań profilaktyki należy przede wszystkim:

  • Bieżąca konserwacja (czyszczenie, kontrola wizualna, kontrola mocowania, działania gniazd przyłączeniowych)
  • Kontrola zużycia materiałów eksploatacyjnych np. lampy, filtry powietrza itp.
  • Wyregulowanie i ustawienie obrazu z projektora, mikrofonów bezprzewodowych, tablic interaktywnych, gniazd przyłączeniowych

  • Test działania całego systemu
  • Protokół z wynikami wykonanych testów oraz zalecane naprawy
  • Wywiad z użytkownikami – okazja, by sprawdzić sposób eksploatacji sprzętu i przypomnieć użytkownikom o funkcjach, o których mogli zapomnieć

Zobacz pełny katalog stałych instalacji audiowizualnych