Obsługa techniczna eventów

Od briefu, przez projekt, po realizację i obsługę.

Multimedia - Brill AV Media
MULTIMEDIA

W obecnych czasach rozwój technologiczny systemów wizyjnych umożliwia doskonałe uzupełnienie i wzbogacenie każdego organizowanego wydarzenia. Dobrze zaprojektowane oraz odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne gwarantują niezwykły efekt, który docenią uczestnicy. Zapewniamy pełny asortyment sprzętu multimedialnego oraz profesjonalne doradztwo dla optymalnego wykorzystania proponowanych rozwiązań, a nasi kreatywni managerowie pomagają na każdym etapie przygotowania projektu.

Systemy oświetleniowe - Brill AV Media
SYSTEMY OŚWIETLENIOWE

Oferujemy pełen zakres usług i urządzeń oświetleniowych do obsługi wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i rozrywkowych. Odpowiednio dobrany system oświetleniowy jest niezbędny dla uatrakcyjnienia premiery nowych produktów, uroczystych gal, jubileuszy, prezentacji oraz koncertów.

Systemy nagłośnieniowe - Brill AV Media
SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Zapewniamy kompleksową obsługę eventu od strony nagłośnienia konferencyjnego i koncertowego. Profesjonalne nagłośnienie każdego wydarzenia wymaga specjalistycznej wiedzy oraz najwyższej klasy urządzeń technicznych. Oddajemy do dyspozycji klientów zarówno najnowocześniejszy sprzęt z zakresu technologii nagłośnieniowej, jak i wysoko wykwali kowanych realizatorów.

Rozwiązania konferencyjne - Brill AV Media
ROZWIĄZANIA KONFERENCYJNE

W trakcie wielu spotkań niezbędne jest wykorzystanie urządzeń ułatwiających prowadzenie prelekcji i pozwalających skupić uwagę audytorium na prowadzącym wystąpienie. Dzięki naszym rozwiązaniom konferencyjnym prelegent ma między innymi możliwość kontroli czasu wystąpienia oraz sterowania prezentacją za pomocą bezprzewodowego pilota.

Tłumaczenia symultaniczne - Brill AV Media
TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE

Oferujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju spotkań, zapewniając cały sprzęt wykorzystywany przy tłumaczeniach symultanicznych oraz obsługę tłumaczy. Dysponujemy jedną z większych i najbardziej nowoczesnych baz sprzętu do tłumaczeń w Polsce, spełniającą unijne standardy jakości oraz normy ISO. Nasz sprzęt jest regularnie używany podczas spotkań rządowych, posiedzeń Komisji Europejskiej, agencji pozarządowych, jak i spotkań o charakterze biznesowym. Współpracujemy także na stałe z profesjonalnymi tłumaczami.

Systemy do głosowań - Brill AV Media
SYSTEMY DO GŁOSOWAŃ

Do obsługi różnych rodzajów głosowania (wybory, testy, badanie opinii, quizy) wykorzystujemy system rmy TurningPoint. System ten daje możliwość przeprowadzenia interaktywnej sesji pomiędzy uczestnikami a prelegentem. Dzięki temu komunikacja przebiega nie tylko jednokierunkowo – od prowadzącego do uczestników, ale też w drugą stronę.

Konstrukcje sceniczne - Brill AV Media
KONSTRUKCJE SCENICZNE I ZAPLECZE

Kompleksowa obsługa wydarzeń to, prócz dostarczania systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych oraz multimediów, także pełny zakres konstrukcji scenicznych, bez których niemal żaden event nie mógłby się odbyć. Oferujemy szeroki zakres systemów scenicznych, zapewniając przy tym wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Współpraca z obiektami - Brill AV Media
WSPÓŁPRACA Z OBIEKTAMI

Celem naszej współpracy z hotelami i centrami konferencyjnymi jest partnerstwo, które budujemy od podstaw z personelem na zasadach obowiązujących dla prestiżowych obiektów. Nasza strategia wynajmu to zindywidualizowane podejście do klienta i jego konkretnych potrzeb. Obsługujemy zarówno niewielkie spotkania wymagające podstawowego sprzętu do prezentacji, jak i korporacyjne kongresy dla tysięcy uczestników.

Referencje - Brill AV Media
REFERENCJE

Wybrane realizacje z zakresu obsługi technicznej różnego rodzaju eventów oraz stałych instalacji audiowizualnych w obiektach.

Pobierz pełny katalog usług z zakresu obsługi technicznej eventów