Obsługa techniczna eventów

Od briefu, przez projekt, po realizację i obsługę.

MULTIMEDIA

W obecnych czasach rozwój technologiczny systemów wizyjnych umożliwia doskonałe uzupełnienie i wzbogacenie każdego organizowanego wydarzenia. Dobrze zaprojektowane oraz odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne gwarantują niezwykły efekt, który docenią uczestnicy. Zapewniamy pełny asortyment sprzętu multimedialnego oraz profesjonalne doradztwo dla optymalnego wykorzystania proponowanych rozwiązań, a nasi kreatywni managerowie pomagają na każdym etapie przygotowania projektu.

Globalna konferencja firmy Kingfisher - Brill AV Media techniczna obsługa eventów
SYSTEMY OŚWIETLENIOWE

Oferujemy pełen zakres usług i urządzeń oświetleniowych do obsługi wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i rozrywkowych. Odpowiednio dobrany system oświetleniowy jest niezbędny dla uatrakcyjnienia premiery nowych produktów, uroczystych gal, jubileuszy, prezentacji oraz koncertów.

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE

Zapewniamy kompleksową obsługę eventu od strony nagłośnienia konferencyjnego i koncertowego. Profesjonalne nagłośnienie każdego wydarzenia wymaga specjalistycznej wiedzy oraz najwyższej klasy urządzeń technicznych. Oddajemy do dyspozycji klientów zarówno najnowocześniejszy sprzęt z zakresu technologii nagłośnieniowej, jak i wysoko wykwali kowanych realizatorów.

ROZWIĄZANIA KONFERENCYJNE

W trakcie wielu spotkań niezbędne jest wykorzystanie urządzeń ułatwiających prowadzenie prelekcji i pozwalających skupić uwagę audytorium na prowadzącym wystąpienie. Dzięki naszym rozwiązaniom konferencyjnym prelegent ma między innymi możliwość kontroli czasu wystąpienia oraz sterowania prezentacją za pomocą bezprzewodowego pilota.

TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE

Oferujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju spotkań, zapewniając cały sprzęt wykorzystywany przy tłumaczeniach symultanicznych oraz obsługę tłumaczy. Dysponujemy jedną z większych i najbardziej nowoczesnych baz sprzętu do tłumaczeń w Polsce, spełniającą unijne standardy jakości oraz normy ISO. Nasz sprzęt jest regularnie używany podczas spotkań rządowych, posiedzeń Komisji Europejskiej, agencji pozarządowych, jak i spotkań o charakterze biznesowym. Współpracujemy także na stałe z profesjonalnymi tłumaczami.

Systemy do głosowań - Brill AV Media
SYSTEMY DO GŁOSOWAŃ

Do obsługi różnych rodzajów głosowania (wybory, testy, badanie opinii, quizy) wykorzystujemy system rmy TurningPoint. System ten daje możliwość przeprowadzenia interaktywnej sesji pomiędzy uczestnikami a prelegentem. Dzięki temu komunikacja przebiega nie tylko jednokierunkowo – od prowadzącego do uczestników, ale też w drugą stronę.

KONSTRUKCJE SCENICZNE I ZAPLECZE

Kompleksowa obsługa wydarzeń to, prócz dostarczania systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych oraz multimediów, także pełny zakres konstrukcji scenicznych, bez których niemal żaden event nie mógłby się odbyć. Oferujemy szeroki zakres systemów scenicznych, zapewniając przy tym wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Brill AV Media stałym dostawcą usług AVL (audio, video, light) PGE Narodowy Stadion
WSPÓŁPRACA Z OBIEKTAMI

Celem naszej współpracy z hotelami i centrami konferencyjnymi jest partnerstwo, które budujemy od podstaw z personelem na zasadach obowiązujących dla prestiżowych obiektów. Nasza strategia wynajmu to zindywidualizowane podejście do klienta i jego konkretnych potrzeb. Obsługujemy zarówno niewielkie spotkania wymagające podstawowego sprzętu do prezentacji, jak i korporacyjne kongresy dla tysięcy uczestników.

Referencje - Brill AV Media
REFERENCJE

Wybrane realizacje z zakresu obsługi technicznej różnego rodzaju eventów oraz stałych instalacji audiowizualnych w obiektach.

Pobierz pełny katalog usług z zakresu obsługi technicznej eventów