Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN

Category
Instalacje AV

Instalacja obejmowała dostarczenie i wdrożenie systemu audiowizualnego na potrzeby multimedialnej sali konferencyjnej w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego w Warszawie.

W ramach projektu zainstalowaliśmy system projekcji multimedialnej składający się z trzech projektorów, panoramicznego ekranu o wymiarze 8x2m oraz systemu do zarządzania obrazem Watchout, szwedzkiej firmy Dataton. Dodatkowo dostarczyliśmy cztery ekrany LED o rozmiarze 55 cali, system do interaktywnego zarządzania prezentacjami Smart Podium SP518, cyfrową kamerę szybkoobrotową oraz rejestrator wizji, jak i odtwarzacz Blu-Ray.

Zainstalowaliśmy również kompletny system audio oparty na procesorze BSS i nagłośnieniu sufitowym, mikrofonach bezprzewodowych w wersji: do ręki i do klapy oraz mikrofonach przewodowych typu gooseneck.

Sterowanie wszystkimi urządzeniami zostało oparte o rozwiązanie AMX, którym można zarządzać przy użyciu dedykowanych paneli dotykowych oraz iPadów. System steruje: projekcją oraz systemem Watchout, Smart Podium, Blu-Ray, kamerą szybkoobrotową i rejestratorem, nagłośnieniem, roletami elektrycznymi oraz oświetleniem DALI.