Kompleksowa instalacja w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu

Category
Instalacje AV

W ramach umowy wyposażyliśmy centrum kongresowe składające się z 10 sal konferencyjnych, w tym trzy z nich tworzących salę balową o wymiarach 30x15m. Pozostałe siedem mniejszych sal działa niezależnie i każda z nich została wyposażona w oddzielny system AV. Na sali balowej zainstalowaliśmy system nagłośnieniowy oparty na głośnikach firmy JBL, mikrofony bezprzewodowe, matryce, sześć projektorów na windach elektrycznych oraz sześć wysuwanych z sufitu ekranów. Takie rozwiązanie zapewnia uczestnikom konferencji bardzo dobrą dostępność do wyświetlanych prezentacji. Dodatkowo zainstalowaliśmy system sterowania AMX oraz możliwość sterowania całym systemem za pomocą iPada.

Mniejsze sale konferencyjne zostały wyposażone w projektor oraz wysuwany z sufitu ekran, system nagłośnieniowy JBL, mikrofony bezprzewodowe. Te sale, podobnie jak balowa, mogą być zarządzane za pomocą tabletu.

Zainstalowany system AMX umożliwia: sterowanie poziomem głośności, wysuwaniem i włączaniem projektorów, wysuwaniem ekranów, sterowaniem rolet i oświetleniem. System został stworzony tak, żeby przy łączeniu sal konferencyjnych automatycznie łączył też strefy audio, video i oświetleniowe w jeden system.

Dodatkowo wyposażyliśmy hotel w system Digital Signage oparty na produktach firmy Samsung. Zainstalowaliśmy dwa duże 55 calowe monitory informacyjne w recepcji oraz 22 calowy monitor przed każdą z sal. System jest w pełni zintegrowany i zarządzany z poziomu komputera. Każdy monitor może wyświetlać dowolnie wybrane przez operatora informacje, mogą tworzyć niezależną sieć monitorów, albo wyświetlać wszędzie taki sam kontent.