Modernizacja systemu AV w Hotelu Hilton w Warszawie

Category
Instalacje AV

Projekt rozpoczął się pod koniec grudnia 2013 roku. Brill AV Media zaprojektowała nową instalację elektryczną, okablowanie oraz zainstalowała nowe oprogramowanie do systemu sterowania CUE. W ramach projektu wymieniono trzy już wysłużone projektory na nowe, każdy o mocy 7500 ANSI lmn, obsługujące rozdzielczość do Full HD. Zainstalowano również nowe windy do projektorów. W każdej sali z nowym projektorem zainstalowano skalery i matryce video, dzięki którym można odpowiednio dopasować projekcję do ekranu oraz np. wyświetlić obraz z jednego źródła na wszystkich ekranach. Na tych samych salach pod każdym ekranem umieszczono nowe przyłącza umożliwiające podłączenie komputera po sygnale cyfrowym lub analogowym oraz kamery lub innego źródła video.

W ramach umowy zaprojektowano oraz wymieniono całą elektrykę do projektorów, wind, skalerów oraz systemu sterowania. Brill AV Media zaprojektowała oraz zainstalowała nowe oprogramowanie do systemu sterowania CUE, które umożliwia łatwiejszą oraz bardziej intuicyjną obsługę sterowania całym systemem AV na Sali Warsaw Hall. Cała modernizacja została oparta na produktach firmy Gefen.

„Jesteśmy jednym z czołowych centrum konferencyjnych w Warszawie, oferującym obecnie największe powierzchnie – dlatego kluczową kwestią jest dla nas pozostanie liderem na rynku, łącznie z zapewnianiem najwyższej jakości usług konferencyjnych oraz sprzętu AV. Od momentu otwarcia Hotelu Hilton, korzystamy z usług Brill AV Media i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Brill AV Media to najnowsze technologie i profesjonalny zespół specjalistów AV, zwracający uwagę nawet na najdrobniejsze detale i kreujący doskonałe relacje z klientem. Jesteśmy zachwyceni tym, że możemy oferować Klientom najnowsze rozwiązania – chcielibyśmy podziękować firmie Brill AV Media za jej pomoc i wsparcie, które, jeszcze raz, umożliwiło nam objęcie pozycji lidera na warszawskim rynku usług konferencyjnych.” – Erwin Verhoog, Dyrektor Generalny, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre.