Rozwiązania konferencyjne

W trakcie wielu spotkań niezbędne jest wykorzystanie urządzeń ułatwiających prowadzenie prelekcji i pozwalających skupić uwagę audytorium na prowadzącym wystąpienie. Dzięki naszym rozwiązaniom konferencyjnym prelegent ma między innymi możliwość kontroli czasu wystąpienia oraz sterowania prezentacją za pomocą bezprzewodowego pilota.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!
KURTYNY DŹWIĘKOCHŁONNE

Izolacja akustyczna jest ważna zarówno w nowoczesnych biurach, jak i podczas konferencji, targów czy innych wydarzeń, podczas których zależy nam na akustycznym oddzieleniu różnych obszarów spotkań.
Kurtyny dźwiękochłonne mogą służyć do wydzielania stref konferencyjnych / warsztatowych na terenie jednej hali wystawienniczej lub sali konferencyjnej, umożliwiając jednoczesne przeprowadzanie wielu spotkań obok siebie. Pomagają one także w adaptacji akustycznej istniejących pomieszczeń np. poprawianie akustyki na potrzeby koncertu. Podnoszą bezpieczeństwo akustyczne spotkań np. podczas konferencji politycznych, międzynarodowych lub korporacyjnych – inne zastosowania i więcej informacji.

TELEPROMPTER

Teleprompter wykorzystywany jest do wyświetlania wcześniej przygotowanych treści, pozwalając prelegentowi skupić całą uwagę na widowni. Osoba czytająca tekst z promptera może patrzeć przed siebie, co daje złudzenie naturalnego mówienia z pamięci. Szkło projekcyjne może być zamontowane na wysokości do 2 metrów.

PILOTY BEZPRZEWODOWE

Profesjonalne piloty do prezentacji firmy Interspace Industries: MasterCue V4 i V5 oraz MicroCue 2, charakteryzują się dalekim zasięgiem i odpornością na zakłócenia. Urządzenia umożliwiają wyświetlanie prezentacji w kilku językach jednocześnie. Do MasterCue można podłączyć cztery komputery, a w przypadku MicroCue dwa.

SMART PODIUM

Urządzenie posiada prosty w obsłudze panel interaktywny, za pomocą którego można komfortowo sterować cyfrowymi materiałami, nie tracąc kontaktu z audytorium. Załączone pióro pozwala obsługiwać różne aplikacje lub pisać na bieżąco cyfrowym atramentem po stronach internetowych, filmach, slajdach programu PowerPoint oraz innych aplikacjach pakietu Office.

TIMER

Urządzenie to ułatwia przeprowadzenie konferencji, podczas której ma wystąpić wielu prelegentów. Za pomocą timera można precyzyjnie kontrolować czas każdego przemówienia, zapobiegając niepotrzebnemu przedłużaniu wystąpień.

SPEAKERS ROOM

Na potrzeby konferencji tworzymy pomieszczenia, w których prelegenci tworzą swoje prezentacje oraz wprowadzają do nich poprawki. Prezentacje wraz ze zmianami są automatycznie przesyłane do stanowisk reżyserskich zlokalizowanych w salach, w których prowadzone są prelekcje.

STREAMING MEDIÓW

Posiadamy urządzenia pozwalające streamować mix video z konferencji do wszystkich popularnych serwisów społecznościowych. Na życzenie klienta możemy zrobić streaming Point to Point (między dwoma miejscami), Jak również Point to Multipoint (z jednego miejsca do szerokiej publiczności).

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Posiadamy w ofercie oprogramowanie do rejestracji użytkowników, a także przypisywania do nich wypożyczanych urządzeń używanych podczas eventu, takich jak m.in. piloty do głosowania.

OPROGRAMOWANIE NA POTRZEBY KONFERENCJI

Na zamówienie klienta tworzymy oprogramowanie od podstaw, dostosowane specjalnie pod wymagania konkretnego projektu.

Zobacz pełny katalog obsługi technicznej eventów