Systemy oświetleniowe

Oferujemy pełen zakres usług i urządzeń oświetleniowych do obsługi wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych i rozrywkowych. Odpowiednio dobrany system oświetleniowy jest niezbędny dla uatrakcyjnienia premiery nowych produktów, uroczystych gal, jubileuszy, prezentacji oraz koncertów.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!
ZAKRES USŁUG

Zapewniamy kompleksową obsługę oświetleniową imprez organizowanych wewnątrz budynków i na świeżym powietrzu. Dysponujemy niezwykle wydajnym oświetleniem architektonicznym opartym na technologii LED, które spełnia wszystkie wymogi dotyczące montażu zewnętrznego.
Przy oświetlaniu koncertów musimy mieć na uwadze spełnienie wymagań rideru każdego zespołu. Dlatego oprócz światła żarowego, zapewniamy szeroką gamę ruchomych głów, maszyn do dymu oraz innych świateł efektowych takich jak np. stroboskopy. Odpowiednie sterowanie i ustawienie inteligentnych ruchomych urządzeń, wzbogaci i uatrakcyjni każdy rodzaj wydarzenia.
Światła nadają się również do projekcji logotypów lub dodatkowego oświetlenia scenicznego dla kamer.

ZAPEWNIAMY

  • Oświetlenie konferencyjne, koncertowe i architektoniczne
  • Sprzęt renomowanych producentów, spełniający wymagania riderowe polskich i zagranicznych artystów
  • Konsolety oświetleniowe
  • Ruchome głowy
  • Oświetlenie led i żarowe
  • Wytwornice dymu, stroboskopy, projektory gobo i inne

SPRZĘT

Podobnie jak w przypadku systemów nagłośnienia, używamy najwyższej jakości sprzętu wiodących światowych producentów, takich jak MA Lighting, Robe, Milos, ARRI, Prolyte, Robert Juliat i innych. Do dyspozycji mamy niemal 750 własnych urządzeń, a w razie potrzeby możemy korzystać także z setek urządzeń dostępnych w ramach grupy oneAVteam.

Oświetlenie Brill AV Media

1. KONSOLETY DMX, w tym m.in.:
MA Lightning grandMA2 full-size

Najwyższy model konsolety systemu grandMA2, preferowany w sieciach sterujących największych realizacji. Jako konsoleta systemu grandMA2, może zarządzać całą siecią sterującą tego systemu, oraz być jedną z wielu konsolet-stanowisk do pracy nad spektaklem. Daje najwyższy komfort i możliwości w sterowaniu wszystkimi rodzajami świateł, oraz multimediów.
Możemy połączyć razem w sieć wiele konsolet grandMA2, i stworzyć wiele równoległych stanowisk pracy dla jednego spektaklu, dzięki czemu można dotrzymać terminów w najtrudniejszych realizacjach.
Konsoleta współpracuje również z programem wysiwyg.

ZOBACZ możliwości MA Lightning grandMA2 full-size:

MA Lightning dot2 XL-B
Seria sterowników przeznaczona do małych i średnich realizacji. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy MA Lighting w rozwoju systemów sterowania.
Dot2 zapożycza podstawowe rozwiązania znane z systemu grandMA2, daje sprawdzoną ergonomię flagowego systemu MA Lighting w segmencie średnich i małych konsolet.

ZOBACZ możliwości MA Lightning dot2 XL-B:


2. Ruchome głowy – blisko 200 sztuk, w tym m.in.:

ROBE BMFL BLADE
BFML Blade – posiada źródło światła zaprojektowane dla Robe i daje zawrotną potężną moc 250 000 luksów w odległości 5 metrów – żaden inny produkt obecnie na rynku może się równać z tym wyjściem! Pomimo swojej mocy i kompleksowego zestawu funkcji, waży tylko 37,9 kg,
Wyposażony jest w dwie tarcze kolorów, które zawierają filtry, które można wykorzystać do regulacji temperatury barwowej oraz poprawy CRI. Tarcza obrotowych gobo, dwie pryzmy obrotowe oraz tarcza graficzna, każda z części indywidualnie sterowana stwarza bardzo fajne, nieskończenie subtelne efekty specjalne. Funkcje frost i dimmer zapewniają dalsze efekty. Trzy stopnie Frost i dimmer jest niezwykle płynny, bez zniekształceń, więc pełna szerokość wiązki jest widoczna aż do momentu, w którym znika. Efekt stroboskopowy daje aż do 10 błysków na sekundę! BMFL posiada nowo opatentowaną technologię EMS ™ (Elektroniczny stabilizator ruchu), który umożliwia BMFL ™ absorbować drgania z wyjść audio czy ruch kratownicy. Tym co odróżnia BMFL Blade od Spota są ramki, którymi można dowolnie sterować i wycinać niezliczone kształy (trójkąty, trapezy, romby, kwadraty itp). Dzięki temu możemy uzyskać bardzo fajne efekty, wyróżniając konkretne obiekty.

ZOBACZ możliwości ROBE BMFL BLADE:

ROBE BMFL SPOT
BMFL Spot™ posiada źródło światła zaprojektowane dla Robe i daje zawrotną potężną moc 250 000 luksów w odległości 5 metrów – żaden inny produkt obecnie na rynku może się równać z tym wyjściem! Pomimo swojej mocy i kompleksowego zestawu funkcji, waży tylko 36 kg.
Wyposażony jest w dwie tarcze kolorów, które zawierają filtry, które można wykorzystać do regulacji temperatury barwowej oraz poprawy CRI. Istnieją dwie tarcze obrotowych gobo. Istnieją również dwie pryzmy rotacyjne. Podwójna tarcza graficzna, każda z części indywidualnie sterowana stwarza bardzo fajne, nieskończenie subtelne efekty specjalne. Funkcje frost i dimmer zapewniają dalsze efekty. Trzy stopnie Frost i dimmer jest niezwykle płynny, bez zniekształceń, więc pełna szerokość wiązki jest widoczna aż do momentu, w którym znika. Efekt stroboskopowy daje aż do 10 błysków na sekundę! BMFL posiada nowo opatentowaną technologię EMS ™ (Elektroniczny stabilizator ruchu), który umożliwia BMFL ™ absorbować drgania z wyjść audio czy ruch kratownicy.

ZOBACZ możliwości ROBE BMFL SPOT:

ROBE POINTE
Bardzo jasny i super szybki, który swą ostrą wiązką światła jest w stanie praktycznie przecinać powietrze. Potrafi również wyświetlać wspaniałe wzory gobo, które tworzą niesamowity efekt widowiskowy. Dzięki wbudowanemu zoomowi wiązka światła jest idealna zawsze wtedy, gdy tego chcemy.
Za uzyskane kolory odpowiada tarcza z 13 bogatymi filtrami, które dopełniają niesamowitych efektów. Plamę światła możemy regulować również dzięki pryzmie i focusowi. W kompaktowym urządzeniu firma Robe zamknęła źródło światła, które bije swoją konkurencję na głowę. Posiadając Pointa, możemy zapomnieć o innych zbędnych efektach. Wszystko uzyskamy dzięki niemu.

ZOBACZ możliwości ROBE POINTE:

ROBE 600+ LED WASH
ROBIN® 600+ LEDWash bazuje na 37×15 watowych RGBWwielochipowychmodułach LED,skłądających się z czterech barw składowych: czerwonej, zielonej, niebieskiej i białej, dając w ten sposób na wyjściu szerokie spektrum dostępnych kolorów, począwszy od łagodnych pasteli do mocno nasyconych, głębokich odcieni…
Diody rozmieszczone w 3koncentrycznych pierścieniach, oferując wyjątkowe możliwości tworzenia niesamowitych efektów kolorystycznych, umożliwiając jednocześnie wykorzystanie urządzenia jako oprawy kontrowej… System ledowych pierścieni czyni z LEDWash600 prawdziwie,” uniwersalną” jednostkę…
Szeroki zakres zoom 8-63 stopni,mocny i szybki efekt stroboskopowy oraz zaprogramowane efekty, oferują oparatorowi dodatkowe możliwości. Niebagatelne są także kompaktowe wymiary oprawy, niska waga oraz bezgłośna praca urządzenia. System symulacji pracy lampy halogenowej docenią w szczególności ludzie teatru przyzwyczajeni do ciepłych barw i powolnego gaszenia opraw z tradycyjnym źródłem światła.

ZOBACZ możliwości ROBE 600+ LED WASH:

Chauvet Maverick MK2 Wash
Nieduża, zaawansowana głowa typu wash, ze źródłami LED RGBW mocy 480W (12x 40W), oraz zoom 7°-49°, zapewniają moc światła. Mapowanie pikseli, wirtualne gobo i makra kolorów dają potencjał twórczy.

ZOBACZ możliwości Chauvet Maverick MK2 Wash:


3. Naświetlacze LED – ponad 300 sztuk, w tym m.in.:

IP WASHER 5 PRO
IP WASHER 44x10W RGBW to profesjonalny,  wysokiej jakości kolorowy naświetlacz LED mający zastosowanie do w podświetlaniu i koloryzowaniu wszelkiego rodzaju instalacji scenicznych, eventowych oraz architektury. Urządzenie charakteryzuje się małym zużyciem energii, ekologicznym i ekonomicznym działaniem.
Zbudowane jest z 44 diód o mocy 10W każda w kolorach RGBW oraz. Ogromna różnorodność nasyconych kolorów i bardzo jasne światło wpływają na szeroką gamę możliwych zastosowań IP WASHERa. Dzięki kątowi świecenia 35° i regulacji manualnej Tilt w zakresie od 0 d 190° potrafi swoim zasięgiem obejmować znaczne powierzchnie.

ZOBACZ możliwości IP WASHER 5 PRO:

SHOWTEC Pixel Bar 18 Q4 Tour
Showtec Pixel Bar 18 Q4 Tour – profesjonalny panel LED z 18 diodami LED RGBW. Urządzenie zostało podzielone na 12 sekcji, dzięki czemu możemy kontrolować i tworzyć doskonałe efekty świetlne. Na pokładzie Pixel Bar 18 Q4 Tour znajdziemy możliwośc sterowania dźwiękiem oraz 8 trybów DMX512 zapewniając niezbędną kontrolę nad urządzeniem.

ZOBACZ możliwości SHOWTEC Pixel Bar 18 Q4 Tour:


4. Reflektory scenograficzne, w tym m.in.:

ROBE PATT 2013
Patt 2013 to rewolucyjna oprawa, zaprojektowana w stylu retro, z wielkim powodzeniem wykorzystywana na scenach, w studiach telewizyjnych, teatrach czy planach filmowych. Oprawa pozwala na stworzenie niesamowitego klimatu i podniesienie rangi widowiska. Urządzenie dotychczas jest wykorzystywane na trasach koncertowych takich artystów jak: Gary Barlow, The Prodigy, Robbie Williams, Paul McCartney czy w studiach telewizyjnych programów X Factor, czy brytyjskim Mam Talent.

ZOBACZ możliwości ROBE PATT 2013:


5. Światło żarowe – ponad 100 sztuk, w tym m.in.:

ROBERT JULIAT seria 310H
Robert Juliat to najdłużej działający na rynku producent oświetlenia i osprzętu sceniczno-teatralnego. Od momentu założenia w 1919 roku firma współtworzy historię branży utrzymując swoją wiodącą rolę, oraz nieustannie opracowuje innowacje i nowe technologie.
Seria 310H to seria reflektorów jednosoczewkowych z lampą żarową 1000/1200W. Dzięki użyciu unikalnej dla tej klasy soczewki średnicy 200 mm osiągnięto niezrównaną ilość i jakość światła.

ROBERT JULIAT seria 329H
Seria 329H to standard branżowy reflektorów 2kW-2,5kW. W przeciwieństwie do większości reflektorów tej mocy na rynku używających lamp GY16, 329H używają lamp na trzonek G22, dając większą pewność i bezpieczeństwo łączenia. Wyeliminowało to ryzyko iskrzenia połączenia, również gdy urządzenie jest wycelowane pionowo w dół.


6. Wytwornice dymu, w tym m.in.:

MDG ATMe APS
MDG ATMe APS to najwyższy standard na rynku wytwornic mgły typu hazer.
Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Wyposażone w system APS (Automatic Purging System) automatycznie oczyszcza element grzejny przed i po użyciu, co zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczeń i w efekcie uszkodzeniem. Ilosc wytwarzanej mgły jest regulowana, poprzez wbudowany sterownik lub za pośrednictwem DMX z RDM.
Urządzenie jest znacznie cichsze od większości konkurencyjnych rozwiązań, a jakość uzyskanej mgły jest nieporównywalnie lepsza.

ZOBACZ możliwości MDG ATMe APS:


7. Konstrukcje – posiadamy niemal 700 metrów konstrukcji aluminiowych srebrnych i czarnych, które możemy zawiesić przy pomocy wciągarek z systemem zabezpieczeń D8+.