Tłumaczenia symultaniczne

Oferujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju spotkań, zapewniając cały sprzęt wykorzystywany przy tłumaczeniach symultanicznych oraz obsługę tłumaczy. Dysponujemy jedną z większych i najbardziej nowoczesnych baz sprzętu do tłumaczeń w Polsce, spełniającą unijne standardy jakości oraz normy ISO. Nasz sprzęt jest regularnie używany podczas spotkań rządowych, posiedzeń Komisji Europejskiej, agencji pozarządowych, jak i spotkań o charakterze biznesowym. Współpracujemy także na stałe z profesjonalnymi tłumaczami.

Masz własny pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować!
KABINY DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH

Kabiny firmy AudiPack posiadają certyfikat zgodności ISO, opracowany specjalnie na zlecenie Komisji Europejskiej. Kabiny są wykonane z wysokiej jakości szkła i pleksiglasu, mogą pomieścić dwóch lub trzech tłumaczy. Kabiny AudiPack są proste w montażu, wytrzymałe i przystosowane do obsługi każdego typu konferencji.

ODBIORNIKI DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH

Do odbioru tłumaczeń symultanicznych wykorzystujemy cyfrowe urządzenia firmy Bosch. Odbiorniki działają na podczerwień i są odporne na zakłócenia powodowane światłem lamp oraz słońca. Ogromną zaletą transmisji w podczerwieni jest lepsza ochrona poufności wymienianych informacji – sygnały nie przedostają się przez stropy ani ściany.

KONFERENCYJNE SYSTEMY DYSKUSYJNE

Do cyfrowego zarządzania konferencjami oferujemy system firmy Bosch – Digital Congress Network. System tworzy zintegrowaną infrastrukturę komunikacyjną, każdemu daje możliwość zabrania głosu, a moderatorowi umożliwia kontrolę nad przebiegiem całego spotkania. W skład systemu wchodzą: multifony, kamery DCN, jednostki centralne, odbiorniki, promienniki, pulpity tłumaczy oraz komputer sterujący.

PRZENOŚNE SYSTEMY DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH

Przenośny system do tłumaczeń firmy Beyerdynamic charakteryzuje się prostą, intuicyjną obsługą oraz nie wymaga instalacji i obecności technika. System Beyerdynamic doskonale sprawdza się na eventach, na których w ciągu jednego dnia trzeba odwiedzić kilka miejsc jednocześnie oraz wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości użycia kabin do tłumaczenia symultanicznego.

Zobacz pełny katalog obsługi technicznej eventów