Wirtualne studio

Przy wykorzystaniu technologii green box możemy przenieść wydarzenie w dowolną wirtualną przestrzeń.
Wirtualne Studio to miejsce przygotowane do realizacji wydarzeń w technologii Virtual Production, która służy do kreowania efektów specjalnych za pomocą programów graficznych 3D.
W skrócie, osoby lub przedmioty nagrywamy na zielonym tle i następnie przenosimy je do nierzeczywistej przestrzeni 3D. Wykorzystując tego typu technologie, możemy nadać wydarzeniu, niepowtarzalny charakter i cechy.

Przygotujemy dla Ciebie rider techniczny, który pomoże Ci odpowiednio się przygotować do twojego wydarzenia online.

Jakie wydarzenie można zorganizować online?

Możemy zrealizować w zasadzie każde wydarzenie – konferencje, kongresy, gale, webinary, koncerty, szkolenia, warsztaty, wykłady, prezentacje produktów, targi.

Gdzie można zorganizować wydarzenie online?

Wszędzie – można to zrobić z domu, biura, sali konferencyjnej czy w plenerze. Transmitujemy z dowolnego miejsca wybranego przez klienta.
Jeżeli chcesz by Twoje wydarzenie nabrało najwyższej jakości, proponujemy skorzystać z jednego z naszych studiów nagrań w Warszawie. Możemy też zbudować studio w lokalizacji wskazanej przez organizatora.

Dla ilu uczestników mogę zorganizować wydarzenie online?

Możemy zorganizować małe wydarzenie dla kilkunastu osób z jednym prowadzącym, lub dużą konferencję dla tysięcy osób z panelistami i moderatorem. Wszystkie te osoby mogą znajdować się w różnych miejscach na świecie, wystarczy tylko komputer, telefon komórkowy lub tablet z dostępem do internetu.

Czym jest dedykowana platforma do obsługi wydarzenia?

Organizuje wszystkie aspekty wirtualnego eventu. Wprowadza uczestników do świata transmisji na żywo. Uczestnicy otrzymują pełną informację o transmisjach na żywo, agendzie, 1:1, dokumentach, prezentacjach. Uczestnicy pytają, odpowiadają, grają, widzą swoją aktywność.
Daje możliwość prowadzenia rozmów 1:1 podczas wydarzenia.
Aplikacja działa w przeglądarce internetowej. Nie wymaga pobierania czy instalowania. Jest dostępna na telefonie, tablecie, laptopie, TV.

Jakiej jakości przekazu mogę się spodziewać?

Jakość wychodząca zależy od sprzętu jakim dysponujesz i połączenia internetowego w danej lokalizacji.

Chcesz wycenić swoje wydarzenie online?