INSTALACJE AV

O nas

Brill AV Media Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma powstała w wyniku połączenia sił dwóch liderów na rynku AV, Brill Audio-Visual na Węgrzech oraz AV Media w Republice Czeskiej. W Polsce Brill AV Media rozpoczęła działalność w roku 2005. Obecnie firma zajmuje czołową pozycję na rynku w zakresie technicznej obsługi spotkań biznesowych i stałych instalacji AV, dostarczając kompleksowe usługi w obu tych zakresach ...

Naszym atutem jest doświadczona, wyedukowana, stale podnosząca swoje kwalifikacje, a przede wszystkim zgrana kadra pracowników. Jesteśmy grupą odpowiedzialnych i kreatywnych osób, które kochają to co robią! Wśród nas są profesjonaliści i specjaliści, posiadający bogate doświadczenie. Systematyczne inwestycje oraz dostęp do baz sprzętowych całej Grupy ONE AV TEAM pozwala nam być liderem pod względem technologicznym, jak i pod względem ilości własnego sprzętu technicznego.

Brill AV Media współpracuje ze swoimi partnerami biznesowymi tak, by sprostać ich indywidualnym potrzebom oraz zagwarantować najwyższą jakość realizacji projektów. Należymy do najlepszych polskich i zagranicznych stowarzyszeń oraz organizacji branżowych, co pozwala nam być liderem w swoich dziedzinach. Jesteśmy wielokrotnie nagradzani za swoje realizacje, co sprawia, że chętnie podejmujemy kolejne wyzwania.

lat na rynku
0
stałych pracowników
0
projektów rocznie
0
lat na rynku
0
stałych pracowników
0
projektów rocznie
0

Zaufali nam

Aktualności