Nowy showroom foteli masujących Rest Lords zachwyca designem i technologią R.A.R.E.

Rest Lords zaprasza klientów do swojego salonu, gdzie zatarte są granice między fizyczną a zdalną obecnością obsługi. Salon przykuwa uwagę nie tylko swoim oryginalnym i prestiżowym wyglądem, ale również niestandardowymi rozwiązaniami AV.

Należy podkreślić, że R-ShowRoom to jedyny taki projekt w Polsce, gdzie w zaawansowanej technologicznie przestrzeni klienci mogą przetestować fotele masujące z udziałem zdalnego doradcy, który fizycznie znajduje się w innym mieście. Realizacja powstała we współpracy z firmą Rest Lords, która odpowiadała za koncept kreatywny R.A.R.E od Remote Assistant Real Experience. Natomiast zespół Brill AV Media odpowiadał za zaprojektowanie, dostarczenie rozwiązań AV oraz wdrożenie i integrację systemu. Razem zaaranżowaliśmy niesamowitą przestrzeń o powierzchni 100 mkw, w której znajduje się 12 luksusowych foteli masujących. W salonie szczególnie zadbano o parametry audio -wideo, aby każdy klient czuł się niesamowicie komfortowo. Zwrócono szczególną uwagę na odpowiednią adaptacje akustyczną i zadbano o najwyższą jakość obrazu i dźwięku.


Cały system AV został zaplanowany i skonfigurowany w taki sposób, aby odpowiadać na potrzeby klienta i najlepiej radzić sobie z wymagającymi zastosowaniami takimi jak: śledzenie i kadrowanie obrazu, wychwytywanie głosu rozmówcy, wzmacnianie dźwięku. Komunikacja między gośćmi salonu a obsługą odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego też zaprojektowano i zbudowano dedykowane studio streamingowe w głównej siedzibie klienta w Olsztynie. Firma Rest Lords szczególny nacisk położyła na jakość streamingu i płynną komunikację pozbawioną zakłóceń i opóźnień. W tym celu obie lokalizacje posiadają symetryczne łącze światłowodowe. Siedziba Rest Lords stała się zaawansowanym centrum zarządzania i sterowania.  

To pierwszy taki projekt w Polsce i na świecie. Został urzeczywistniony sukcesem dzięki kooperacji dwóch firm już na etapie tworzenia konceptu. Cieszymy się, że we współpracy z Rest Lords udało się stworzyć pionierski projekt na najwyższym poziomie.