Oświetlenie

Oświetlenie jest jednym z kluczowych elementów oprawy eventu. Może być delikatne w tle wydarzenia lub całkowicie zdominować pokaz. Nasi specjaliści pomogą wybrać najbardziej odpowiednie oświetlenie, które będzie dopasowane do charakteru i potrzeb wydarzenia.
Dysponujemy sprzętem, który świetnie się sprawdzi wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.
Zapewniamy również oświetlenie architektoniczne. Korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych producentów.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, z jednakową starannością wykonujemy spektakularne pokazy oświetlenia koncertów i festiwali, co konferencji i gali. Nasi realizatorzy przygotowują projekt rozmieszczenia urządzeń oraz komputerową wizualizację oświetlenia uwzględniającą m.in. kąt świecenia, moc lampy i inne parametry. 

Sprzęt w naszej ofercie: 

  • Konsolety oświetleniowe 
  • Ruchome głowy 
  • Oświetlenie led i żarowe 
  • Reflektory scenograficzne 
  • Wytwornice dymu 
  • Stroboskopy, projektory gobo

Nagłośnienie

Nagłośnienie ma znaczenie i jest ważnym elementem oprawy każdego wydarzenia. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, zróżnicowanego pod względem mocy, wielkości oraz opcji montażowych.
Nasze rozwiązania dostosowane są do wymagań niemal każdego obiektu oraz riderów artystów polskiej i zagranicznej sceny. Korzystamy ze sprzętu wiodących producentów, który jest obsługiwany przez najlepszych specjalistów w branży. 

Zrealizowaliśmy wiele festiwali jak Opener, Sunrice, Audioriver oraz koncerty dla artystów takich jak: Sting, ZAZ, James Blunt, Dawid Podsiadło, Hey, Kayah, Nosowska, Dawid Kwiatkowski, Urszula Dudziak, Shaggy i wiele innych. 

Sprzęt w naszej ofercie: 

  • Konsolety cyfrowe
  • Głośniki zróżnicowane pod względem mocy
  • Mikrofony przewodowe i bezprzewodowe 

Multimedia

Rozwiązania multimedialne wzbogacą i uzupełnią wizualnie organizowane wydarzenie. Uczestnicy i organizatorzy oczekują efektu WOW, odpowiedniej oprawy wizualnej, interaktywnych i angażujących projekcji. Dobrze zaprojektowane oraz odpowiednio dobrane urządzenia techniczne zagwarantują niezwykły efekt, który docenią uczestnicy.

Asortyment multimedialny to:
• Diodowe ekrany LED
• Projektory i ekrany projekcyjne
• Projekcje 3D, mapping, edgeblending
• Ekrany LCD
• Dystrybucja i zarządzanie obrazem ...

Diodowe ekrany LED
Ekrany LED budowane są z modułów 50 x 50 cm, w których personalizacji podlega rozdzielczość obrazu, format czy kształt konstrukcji. Za pomocą ekranów diodowych możemy tworzyć koła, trójkąty, cuby, dowolnie je przesuwać. Jasność ekranu diodowego jest wielokrotnie wyższa od jasności innych rodzajów monitorów, dzięki temu doskonale się sprawdzi nawet w świetle dziennym przy dużym nasłonecznieniu. Dodatkowo technologia LED zapewnia odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz energooszczędność i ekonomiczność w eksploatacji. Ekrany nie wymagają podwieszania i są proste w montażu, a prelegent nie wchodzi w światło projekcji i nie jest oślepiany światłem projektora.

Projektory i ekrany projekcyjne
Projektory multimedialne i ekrany projekcyjne powinny być dopasowane do charakteru i potrzeb konkretnego wydarzenia. W zależności od liczby uczestników, wielkości sali oraz warunków oświetleniowych nasi specjaliści dobiorą najbardziej odpowiedni sprzęt.

Projekcje 3D, mapping, edgeblending
Projekcje 3D, mapping, edgeblending zapewniają niezapomniane wrażenia i spektakularne efekty na eventach, pokazach czy konferencjach. Ciekawe iluminacje cieszą się popularnością i uznaniem, ponieważ mogą przestawiać treści zarówno artystyczne jak i reklamowe.
Pokazy z użyciem świateł, ruchu i dźwięku świetnie się sprawdzą do przedstawienia głównej treści na eventach biznesowych czy jako atrakcja dodatkowa. Nasi kreatywni graficy mogą wykonać nieszablonowe animacje, które oczarują zgromadzoną publiczność.

Ekrany LCD
Ekrany LCD to idealne rozwiązanie do jasnych pomieszczeń, mniejszych sal konferencyjnych oraz przy eventach, na których widoczność dużego ekranu dla wszystkich uczestników jest ograniczona. Ekrany można montować w pionie lub poziomie, ustawiać na statywach, podwieszać na konstrukcjach aluminiowych, albo zastosować jako podgląd dla prelegenta.
Bezszwowe ściany – konstrukcje zbudowane z bezramowych ekranów LCD połączonych ze sobą. Pozwalają na uzyskanie obszaru wyświetlania o nieograniczonym rozmiarze, przy niezwykle małym odstępie pomiędzy poszczególnymi wyświetlaczami. Ekrany dotykowe – zapewniają możliwość interakcji uczestnikom eventu. Podnosi to atrakcyjność imprezy, pozwala ją zapamiętać na dłużej oraz wspiera promocję określonego produktu czy markę.

Dystrybucja i zarządzanie obrazem
Obecnie zarządzanie treściami multimedialnymi jest bardziej skomplikowane i wymaga integracji różnych formatów oraz technologii projekcji. W trakcie wydarzenia często trzeba połączyć kilka źródeł sygnału, pomiędzy którymi przejście powinno być płynne i bezproblemowe.
Dysponujemy wszechstronnymi i uniwersalnymi procesorami video dedykowanymi do pracy z różnymi typami nośników obrazu, m.in. są to: ekrany plazmowe i diodowe, ekrany bezszwowe, projektory multimedialne, kurtyny diodowe.
Posiadamy profesjonalne i zaawansowane miksery wizji, które umożliwiają przełączanie pomiędzy wieloma różnymi źródłami sygnału np. laptop, DVD, kamera czy BluRay. Christie Pandoras Box (Coolux) – mediaserwer, który w czasie rzeczywistym wykonuje multimedialne, trójwymiarowe kompozycje, animacje i efekty,

Transmisje online

Transmisje online, webinary, streamingi, koncerty w sieci, stały się bardzo popularne.
Profesjonalna transmisja nie przekazuje jedynie obrazu i dźwięku. Dajemy możliwość przekazania istotnych treści, prezentacji, materiałów video i dodatkowych dokumentów bezpośrednio na urządzenie uczestnika. Odbiorcy mogą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu dzięki pytaniom do prelegentów, brać udział w ankietach a wszystko w czasie rzeczywistym.

Niezwykle popularne stały się wydarzenia hybrydowe to połączenie światów offline i online. Usługa polega na tym, że obraz z sali, na której odbywają się wydarzenie, streamujemy na platformę webową. Dzięki temu osoby, które nie dotarły na wydarzenie, mogą brać w niej czynny udział np. obserwować, słuchać, zadawać pytania w czasie rzeczywistym, brać udział w ankietach, grach itp.

Mieszany typ spotkania ma wiele zalet, podnosi rangę wydarzenia i ma zdecydowanie większy zasięg. Eventy hybrydowe to również doskonała alternatywa dla niewielkich przestrzeni. Przekaz video pozwala brać udział w spotkaniu nieograniczonej liczbie uczestników. ...

Sposoby realizacji transmisji online: – Transmisja z siedziby klienta lub jakiegokolwiek innego miejsca
– Transmisja ze studia wirtualnego (Stream z wirtualnym tłem przy wykorzystaniu technologii green box)
– Transmisja ze studia multimedialnego
– Transmisja zdalna, czyli łączenie uczestników za pomocą telemostu i zawieszenie streamu na naszej platformie.

DYSPONUJEMY DEDYKOWANĄ PLATFORMĄ do osadzenia streamu Państwa wydarzeń ze wszystkimi niezbędnymi funkcjonalnościami.

Rozwiązania Konferencyjne

Konferencje i kongresy to jedne z najczęściej obsługiwanych przez nas wydarzeń. Prowadzenie prezentacji czy prelekcji z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń pozwoli skupić uwagę audytorium na występie.
Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom konferencyjnym prelegent ma m.in. możliwość kontroli czasu wystąpienia i sterowania prezentacją.
Dysponujemy jedną z większych i najbardziej nowoczesnych baz urządzeń do tłumaczeń w Polsce, które spełniają unijne standardy jakości oraz normy ISO. Nasz sprzęt sprawdza się podczas spotkań rządowych, posiedzeniach agencji pozarządowych, jak i na wydarzeniach o charakterze biznesowym. Współpracujemy na stałe z profesjonalnymi tłumaczami ...

W naszej ofercie znajdują się:
Kurtyny dźwiękochłonne
Odpowiednia akustyka to nie tylko wygłuszenie echa, ale sprawienie, aby niskie i wysokie tony brzmiały właściwie. Wymaga to wiedzy oraz odpowiedniego zaplanowania.
Izolacja akustyczna jest ważna zarówno w nowoczesnych biurach, jak i podczas organizacji konferencji czy targów. Kurtyny dźwiękochłonne pozwalają na przeprowadzanie wielu spotkań obok siebie. Pomagają one także w adaptacji akustycznej pomieszczeń np. na potrzeby koncertu.

Telepromptery
Teleprompter wykorzystywany jest do wyświetlania wcześniej przygotowanych treści, osobie występującej przed kamerą. Osoba czytająca tekst z urządzenia może patrzeć przed siebie, co daje złudzenie naturalnego mówienia z pamięci.

Smart podium
Interaktywne urządzenie, które pozwala nanosić notatki na prezentację w czasie jej prowadzenia. Smart podium zwiększa zainteresowanie audytorium, pozwala na zaznaczanie najważniejszych informacji, pisanie dodatkowych uwag czy otwieranie plików multimedialnych. Na koniec wszystkie naniesione zmiany można zapisać w pliku.

Timery
Urządzenie daje możliwość kontrolowania czasu przemówienia, zapobiegając niepotrzebnemu przedłużaniu wystąpień. Ułatwia to przeprowadzenie konferencji, podczas której ma wystąpić wielu prelegentów.

Kabiny do tłumaczeń symultanicznych
Kabiny do tłumaczeń symultanicznych są przystosowane do obsługi każdego typu konferencji. Wykonane są z wysokiej jakości szkła i pleksiglasu z dźwiękoszczelnymi ścianami. Kabiny są przenośne, dzięki czemu można je łatwo i szybko zamontować i zdemontować.

Odbiorniki ze słuchawkami do tłumaczeń symultanicznych
Odbiorniki ze słuchawkami dają odbiorcom możliwość usłyszenia przekazu. Uczestnicy konferencji regulują głośność urządzenia i wybierają język tłumaczenia. Odbiorniki w naszej ofercie działają na podczerwień i są odporne na zakłócenia powodowane światłem lamp oraz słońca.

Konstrukcje sceniczne

Kompleksowa obsługa wydarzeń to, prócz dostarczania systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych oraz multimediów, także pełny zakres konstrukcji scenicznych, bez których niemal żaden event nie mógłby się odbyć. Oferujemy szeroki zakres systemów scenicznych, posiadających wszystkie atesty i zapewniając przy tym wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

W ofercie posiadamy takie rozwiązania jak: systemy kratownic, podesty sceniczne, zadaszenia, ściany i horyzonty, wyciągarki ręczne i elektryczne, automatyka sceniczna, wieże i statywy.

Studia multimedialne i wirtualne

Nasze studia profesjonalne przestrzenie przygotowane technologicznie do produkcji, rejestracji i streamingu wydarzeń do sieci. Studia są wyposażone kompleksowo w najwyższej jakości urządzenia multimedialne i w zapewniające wysoką rozdzielczość ekrany LED.

Przy wykorzystaniu technologii green box możemy przenieść wydarzenie w dowolną wirtualną przestrzeń.
Wirtualne Studio to miejsce przygotowane do realizacji wydarzeń w technologii Virtual Production, która służy do kreowania efektów specjalnych za pomocą programów graficznych 3D.
W skrócie, osoby lub przedmioty nagrywamy na zielonym tle i następnie przenosimy je do nierzeczywistej przestrzeni 3D. Wykorzystując tego typu technologie.

Konferencja, event, szkolenie, koncert, prezentacja, webinarium, wybierz na swoje wydarzenie jedno ze studiów zlokalizowanych w siedzibie Brill AV Media.

Mamy możliwość dostosowania naszych powierzchni studyjnych do indywidualnych potrzeb klienta lub możemy zbudować studio w miejscu wskazanym przez organizatora.
Współpracujemy z wieloma obiektami konferencyjnymi, takimi jak hotele, hale targowe i wiele innych w całej Polsce.

Przygotujemy dla Ciebie rider techniczny, który pomoże Ci odpowiednio się przygotować do twojego wydarzenia online.