KARIERA

Benefity

prywatna
opieka medyczna
dofinansowanie
szkoleń i kursów
elastyczny
czas pracy
spotkania
integracyjne
służbowy telefon do użytku prywatnego
komputer do użytku prywatnego
brak
dress code’u
parking
dla pracowników
dodatkowe świadczenia socjalne
karty
przedpłacone
paczki
świąteczne

Aktualne rekrutacje

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe opracowywanie dokumentacji projektowej systemów AV,

  • dobór rozwiązań i technologii z zakresu systemów audio-video,

  • przygotowywanie listy urządzeń,

  • przygotowywanie specyfikacji technicznych, rysunków/schematów projektowych etc.

  • weryfikacja gotowych projektów pod kątem technicznym,

  • wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz zespołów projektowych,

  • uczestniczenie w koordynacjach międzybranżowych,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rozwiązań AV i rozwiązań sieciowych,

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD,

  • j. angielski w stopniu komunikatywnym,

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży (preferowane 2 lata i więcej),

  • znajomość Revit

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość współpracy B2B)

  • wynagrodzenie od 6200 zł do 9500 zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia, wiedzy i certyfikatów,

  • bogata oferta szkoleń i szerokie możliwość rozwoju,

  • praca przy ciekawych, ambitnych projektach dla największych firm na świecie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w młodym, zgranym zespole w nowoczesnym biurze

    Wyrażam zgodę*

    Akceptuję Politykę prywatności*