Instalacje AV

Od projektu, przez realizację, po obsługę i wynajem sprzętu.

Projekt - Brill AV Media
PROJEKT

Przy wykorzystaniu specjalistycznej dokumentacji projektowej możemy wykonać najwłaściwszą instalację dla danego obiektu, w zależności od jego pro lu działalności, dostępnej powierzchni, lokalizacji, potrzeb jego klientów oraz wymagań inwestora.

Ekrany projekcyjne - Brill AV Media
EKRANY PROJEKCYJNE

Ekrany projekcyjne stanowią nieodłączną część każdej instalacji projektora multimedialnego. Powierzchnia projekcyjna kieruje światło z projektora ku widzom, wzmacniając jasność i kontrast obrazu, zapewniając jego lepszą widoczność. Nasza oferta obejmuje instalację kilku rodzajów nowoczesnych ekranów projekcyjnych. Różnią się one pod względem konstrukcji nośnej, odpowiednio do różnych wymagań klienta.

Projektory - Brill AV Media
PROJEKTORY

Projektory multimedialne można podzielić w zależności od masy i mobilności, mocy projektora wyrażonej w ANSI lumenach oraz współczynnika projekcji (stosunku odległości projektora do szerokości obrazu). Na tej podstawie można określić wielkość obrazu przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

Monitory LCD - Brill AV Media
MONITORY LCD

Wyświetlacze płaskie są odpowiednimi narzędziami do prezentacji obrazu w przypadku mniejszych audytoriów. Są one dostępne w rozmiarach od 40” do 100” (przekątna od 1 do 2,5 m), dlatego też instaluje się je głównie w małych i średnich salach konferencyjnych.

Wideokonferencje - Brill AV Media/fotolia.com
WIDEOKONFERENCJE

Wideokonferencje są najczęściej wykorzystywane do komunikacji wewnętrznej pomiędzy zdalnymi lokalizacjami firm. Stają się jednak również preferowanym sposobem komunikacji z klientami i partnerami do omawiania zagadnień biznesowych, konsultacji i przekazywania pomocy technicznej.

Rozwiązania interaktywne - Brill AV Media
ROZWIĄZANIA INTERAKTYWNE

Wzbogacenie oferty obiektu o niestandardowe rozwiązania, jakimi są technologie interaktywne, z pewnością da większe możliwości klientom oraz przyciągnie ich uwagę. Oferujemy wiele rozwiązań, które mogą w tym pomóc: tablice interaktywne, monitory dotykowe oraz projekcje.

Naglośnienie - Brill AV Media
NAGŁOŚNIENIE

Jakość dźwięku jest niezwykle ważna – całość zaprojektowanego sprzętu musi działać w trybie nieprzerwanym oraz posiadać intuicyjny system kontroli. Dzięki podłączeniu systemu audio do centralnego systemu sterowania, nagłośnienie można w prosty sposób dostosowywać do klientów przebywających w hotelu czy charakteru odbywającego się wydarzenia.

Systemy sterowania - Brill AV Media
SYSTEMY STEROWANIA

Systemy sterowania zapewniają łatwą i intuicyjną kontrolę zainstalowanych urządzeń AV oraz innych technologii w obiekcie. Mogą sterować np. wszystkimi projektorami, ekranami, windami, nagłośnieniem, oświetleniem, roletami, wentylacją, klimatyzacją, itd.

Systemy rezerwacji - Brill AV Media
SYSTEMY REZERWACJI

Systemy rezerwacji to rozwiązania przeznaczone do administracji i rezerwacji sal konferencyjnych. Zapewniają one wizualizację poziomu zajętości poszczególnych pomieszczeń, co ułatwia planowanie spotkań.

Digital signage - Brill AV Media
DIGITAL SIGNAGE

Celem projektów, które realizujemy jest stworzenie systemu nawigacyjno-informacyjnego, który w przejrzysty sposób będzie służył gościom w poruszaniu się po całej placówce oraz będzie im dostarczał kompleksowych informacji na temat odbywających się tam wydarzeń.

Infrastruktura - Brill AV Media
INFRASTRUKTURA I SERWIS

Nasza oferta obejmuje także projektowanie oraz instalację całej infrastruktury kablowej, bez której żaden system nie jest w stanie poprawnie działać. Zapewniamy również infrastrukturę elektryczną dla wszystkich instalowanych urządzeń i rozwiązań. Zajmujemy się także modernizacją istniejących już przyłączy oraz okablowania.

Referencje instalacje AV - Brill AV Media
REFERENCJE

Wybrane realizacje z zakresu obsługi technicznej różnego rodzaju eventów oraz stałych instalacji audiowizualnych w obiektach.

Pobierz pełny katalog usług z zakresu instalacji AV