Funkcjonalny system audiowizualny dla sali konferencyjnej

Co jest kluczowym elementem w sali konferencyjnej? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wszystko zależy od potrzeb użytkowników systemu.

W skład systemu może wchodzić wiele urządzeń jak mikrofony, głośniki, monitory, kamery, okablowanie, systemy sterowania, projektory czy rzutniki.
Zaprojektowanie przestrzeni, która ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale jest też funkcjonalna to trudne zadanie, które można osiągnąć, gdy od samego początku przy projekcie współpracują projektant systemu AV, programista i architekt lub projektant wnętrz razem z osobami, które będą tą salę w przyszłości użytkować.

W Brill AV Media współpracujemyze sobą na każdym etapie projektu, a kluczowe jest dla nas precyzyjne określenie oczekiwań Klienta.

Dział Handlowy i projektant systemu, są odpowiedzialni za wstępny dobór rozwiązań i urządzeń odpowiadających potrzebom klienta, specyfikacje techniczne i kosztorys. Projekt manager i projektant systemu odpowiadają za projekty techniczne oraz nadzór nad instalacją AV, zawsze ściśle współpracują z architektem / projektantem wnętrz i
klientem nad pozostałymi pracami związanymi z konstrukcjami czy wyglądem sali konferencyjnej, aby zachować jej atrak­­cyjny wygląd i funkcjonalność użytkową.

Łatwość i intuicyjność użytkowania.

Doskonale wiemy, że użytkownicy wymagają systemów AV o dużych możliwościach, ale z nieskomplikowanym i intuicyjnym sterowaniem. Wykorzystanie w projekcie zaawansowanych technologii, potrafi to znacznie ułatwić. 

Korzystamy wyłącznie z niezawodnych technologii.

Używany rozwiązań producentów, którzy są liderami w swoich segmentach.
Portfolio urządzeń integrowanych w naszych projektach tworzymy na podstawie analizy, która uwzględnia jakość i niezawodność oferowanych produktów

Skontaktuj się z nami a my zaprojektujemy system audiowizualny dla Twojej sali konferencyjnej!