18 lat owocnej współpracy – Hotel Intercontnental Warszawa & Brill AV Media

Nasza współpraca z Hotelem Intercontinental w Warszawie trwa już od 18 lat! Razem tworzymy wyjątkowe doświadczenia konferencyjne, a niedawno zakończyliśmy modernizację systemu AV, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania gości. Naszym celem było stworzenie miejsc i przygotowanie urządzeń do intuicyjnej obsługi podczas konferencji i spotkań biznesowych.
W ramach tych innowacji goście mogą korzystać z interaktywnej tablicy Samsung Flip, która umożliwia tworzenie i udostępnianie notatek ze spotkania w postaci pliku, przeglądać strony Internetowe czy bezprzewodowo wyświetlać prezentację.
Dodatkowo, by jeszcze bardziej podnieść jakość spotkań i konferencji został wprowadzony system wideokonferencyjny Crestron Mercury. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie spotkań online na najwyższym poziomie, zapewniając jednocześnie płynną komunikację z doskonałą jakością obrazu i dźwięku.
Samsung Flip i Crestron Mercury to tylko niewielka część tego, co zmieniliśmy w Hotelu Intercontinental. Nie możemy zapomnieć o głównym aspekcie naszej modernizacji - wymianie nagłośnienia sufitowego, projektorów, wind i ekranów projekcyjnych. Nowe projektory o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości i jasności zapewnią doskonałą jakość obrazu, co jest kluczowe podczas prezentacji, a nowe głośniki zapewnią optymalną jakość dźwięku na spotkaniu bez względu na wielkość sali. Jesteśmy przekonani, że unowocześnione przestrzenie konferencyjne i zaawansowane technologie sprawią, że spotkania będą jeszcze bardziej owocne i inspirujące.