KARIERA

Benefity

prywatna
opieka medyczna
dofinansowanie
szkoleń i kursów
elastyczny
czas pracy
spotkania
integracyjne
służbowy telefon do użytku prywatnego
komputer do użytku prywatnego
brak
dress code’u
parking
dla pracowników
dodatkowe świadczenia socjalne
karty
przedpłacone
paczki
świąteczne

Zobacz jak pracuje się w dziale techniki eventowej

Aktualne rekrutacje

    Wyrażam zgodę*

    Akceptuję Politykę prywatności*

    Sales Manager/Account Manager w dziale Techniki Eventowej

    Obowiązki:

    • opracowywanie i przygotowanie ofert oraz kosztorysów z zakresu techniki eventowej,
    • negocjowanie warunków współpracy,
    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

    Wymagania:

    • znajomość branży eventowej oraz rozwiązań z zakresu techniki eventowej (mile widziane),
    • znajomość j. angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie,
    • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • wysoka kultura osobista i proaktywność w działaniu,
    • prawo jazdy kat.B.

     Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w firmie, dostarczającej technikę eventową,
    • znajomość Navision,

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,
    • bogatą ofertę szkoleń i szerokie możliwość rozwoju,
    • praca przy ciekawych i ambitnych projektach,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pracę w młodym, zgranym zespole w nowoczesnym biurze,
    Project Manager w dziale Techniki Eventowej

    Obowiązki:

    • planowane i zarządzanie działaniami projektowymi,
    • koordynacja pracy zespołu technicznego obsługującego event,
    • współpraca z agencjami i klientami końcowymi,
    • współpraca z podwykonawcami,
    • tworzenie dokumentacji i rozliczeń projektów,

    Wymagania:

    • doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży eventowej,
    • znajomość rozwiązań z zakresu techniki eventowej (mile widziane),
    • umiejętność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
    • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

    Oferujemy:

    Projektant Systemów AV

    Obowiązki:

    • dobór rozwiązań i technologii z zakresu systemów audio-video
    • przygotowywanie listy urządzeń i kabli
    • weryfikacja gotowych projektów pod kątem technicznym
    • wsparcie techniczne działu sprzedaży oraz zespołów projektowych, uczestniczenie w koordynacjach międzybranżowych
    • kompleksowe opracowywanie dokumentacji projektowej systemów AV, przygotowywanie specyfikacji technicznych, rysunków/schematów projektowych etc

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość rozwiązań AV i rozwiązań sieciowych
    • doświadczenie w branży (preferowane 2 lata i więcej)
    • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (kierunki informatyczne, automatyka, elektronika itp.)
    • j. angielski w stopniu komunikatywnym;
    • samodzielność, sumienność, skrupulatność, dobra organizacja pracy
    • bardzo dobra znajomość AutoCAD, mile widziana znajomość Revit
    • znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel i Outlook

    Co oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość współpracy B2B)
    • wynagrodzenie w zakresie od 6300 do 9600zł brutto (przy umowie o pracę); wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wiedzy i certyfikatów