BRAK WOLNYCH MIEJSC!
Przepraszamy, zapraszamy na kolejne edycje.

calendar
19 stycznia 2023
time
godz. 9:30
place
EXPO XXI ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa, hala nr. 1

Zapraszamy na XII edycję warsztatów techniki eventowej. Podczas nich przedstawimy możliwości sprzętu technicznego, który jest wykorzystywany podczas organizacji różnego typu wydarzeń. Wszystko w celu poszerzenia i ugruntowania wiedzy oraz ułatwienia współpracy z dostawcą techniki.

W  trakcie warsztatów będzie można porozmawiać z  realizatorami oraz dowiedzieć się jak działają poszczególne urządzenia czy stanąć za  konsoletą.

W czasie warsztatów będziemy omawiać:

 • Techniczne aspekty organizacji eventu.
 • Oświetlenie, nagłośnienie, multimedia – przegląd rozwiązań.
 • Jak optymalnie wykorzystać potencjał techniczny miejsca wydarzenia.


Wstęp jest bezpłatny. Warsztaty Brill AV Media są skierowane do pracowników agencji eventowych oraz osób, które odpowiadają za organizację wydarzeń w firmach i instytucjach.

*Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza.
*Każde zgłoszenie podlega weryfikacji organizatora – zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyny.

Warsztaty TECHNIKI EVENTOWEJ to tradycja i stały punkt w kalendarzu wielu event managerów, którzy co roku chętnie biorą udział w wydarzeniu, aby poszerzyć swoją wiedzę i poznać nowe rozwiązania techniczne stosowane podczas obsługi wydarzeń.

  Wyrażam zgodę*

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Akceptuję regulamin wydarzenia*

  ZOBACZ POPRZEDNIE EDYCJE

  Odtwórz wideo
  Odtwórz wideo
  Odtwórz wideo
  Odtwórz wideo

  Uczestniczyliśmy niemal pełnym składem w warsztatach. Nie ukrywam, że szeroko rozumiana technika sceniczna jest moim osobistym „konikiem”, dlatego jechałem tam ugruntować swoją wiedzę. Przyznam jednak, że kilka elementów zaskoczyło mnie mocno i przyznam nie wiedziałem o nich. Warsztaty prowadzone konkretnie, rzeczowo i co najważniejsze pod eventowców, a punktualność dopełniła perfekcyjnego obrazu z jakim wyjeżdżaliśmy z Warszawy. Dziękujemy i polecamy.  

  Paweł Haberka

  CEO agencji PowerEvents 

  Super organizacja i profesjonalnie przygotowane warsztaty. Najnowsza wiedza przekazana w przyjazny sposób.  

  Maciej Biegun

  Event Manager TAURON Arena Kraków

  Warsztaty organizowane przez Brill AV Media wychodzą naprzeciw potrzebom agencji eventowych. Poznawanie czy poszerzanie wiedzy z zakresu scenotechniki podczas fachowych spotkań jest dla agencji idealnym rozwiązaniem. Mieliśmy możliwość obcowania ze sprzętem, doświadczania jego zalet, funkcjonalności, poznawania nowych rozwiązań. Myślę, że jest to inspirujące zarówno dla producentów wydarzeń jak i działów kreacji. Każdy z uczestników mógł doprecyzować nurtujące go zagadnienia w czasie indywidualnych rozmów z realizatorami nagłośnienia, świateł czy multimediów. Fajnie, że firmy wychodzą z takimi inicjatywami, myślę, że ostatnie warsztaty uporządkowały naszą wiedzę, wskazały nam kilka ciekawych rozwiązań. Czekamy na więcej 🙂

  Monika Zawisza Bąk

  Senior Production Manager EMLAB

  Bardzo fajnie ułożona wiedza, w bardzo atrakcyjny sposób. Fajnie, że wam się chce takie rzeczy przygotowywać. Mam świadomość, ile to jest pracy i zaangażowania zespołu. Naprawdę good job! 

  Piotr Zasadzki

  Event Director POWER Sp. z o.o.

  To był bardzo udany warsztat. Było merytorycznie i inspirująco. Kardioida, fresnel, blenda - mnóstwo ciekawych informacji, które przydają się przy organizacji eventu lub przy czytaniu kosztorysu od agencji. Polecam każdemu, kto „siedzi” w eventach. 

  Aleksandra Cichecka

  Ekspert ds. eventów Alior Bank

  Warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Każdy komu temat techniki nie jest obcy mógł jeszcze bardziej go poznać. Dla mnie był to świetny moment, by dowiedzieć się o nowościach oraz o tym, co niebawem będzie możliwe dzięki technologii, której możliwości z miesiąca na miesiąc wzrastają w tępie wprost sześciennym. Warto również dodać, że prezentowane zagadnienia były omawiane w sposób bardzo przestępny, co pozwoliło osobom mniej zorientowanym w temacie poznać możliwości danego zagadnienia.  

  Dawid Niemczyk

  Event Manager Volkswagen Poznań

  PARTNERZY WYDARZENIA