Zapraszamy na warsztaty EVENT W SIECI

TERMINY i ZAKRES

Dużo mówi się o przenoszeniu wydarzeń do sieci. Jednak nadal wiele osób sceptycznie podchodzi do tego rodzaju rozwiązań. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem – pokażemy potencjał eventów online. Przybliżymy także specyfikę oraz aspekty techniczne, o których należy pamiętać, planując wydarzenia transmitowane w sieci. Nasze warsztaty, wprowadzą Was do świata online i pokażą narzędzia, przy pomocy których zorganizujecie profesjonalny event, który na długo zapisze się w pamięci uczestników.

Zakres warsztatów:
– streaming a wideokonferencja
– event wirtualny i hybrydowy
– wirtualne atrakcje integracyjne
– technologie dla hybrydowego eventu
– interaktywna współpraca na odległość

Warsztaty są  bezpłatne i skierowane do pracowników agencji eventowych i przedstawicieli  firm, zajmujących się organizacją wydarzeń, którzy szukają inspiracji oraz chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianej techniki eventów realizowanych online.
*każde zgłoszenie podlega weryfikacji organizatora – organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia bez podawania przyczyny.

Wybierz jeden z terminów:
12 sierpnia 2020 – siedziba Brill AV Media, ul. Ojca Aniceta 7, Warszawa – brak miejsc
19 sierpnia 2020 – siedziba Brill AV Media, ul. Ojca Aniceta 7, Warszawa – brak miejsc
2 września 2020 – siedziba Brill AV Media, ul. Ojca Aniceta 7, Warszawa – brak miejsc
*warsztaty będą odbywać się od godziny 10:00 i potrwają około 3 godzin

Zapoznaj się z Regulaminem udziału w warsztatach.

PARTNERZY WYDARZENIA
Rent Design - warsztaty Brill AV Media

Rent Design
27 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenia klientów 24h na dobę.
Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych produktów posiada tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Meble Rent Design pojawiają się ok. 2000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.
Dzięki potężnej flocie samochodowej firma zapewnia klientom transport w wybrane miejsce w Polsce i Europie, montaż i demontaż mebli oraz profesjonalne doradztwo w zakresie ustawiania i funkcjonalności wszystkich produktów.
Dowiedz się więcej o Rent Design

Mazurkas Catering - warsztaty Brill AV Media

Mazurkas Catering 360° należący do GRUPY MAZURKAS
Lider rynku cateringowego w Polsce, obsługujący największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia. Świadczy swoje usługi zarówno podczas małych spotkań, jak i masowych realizacji również na szczeblu dyplomatycznym.
Zaprasza do współpracy najbardziej zdolnych kulinarnych mistrzów – od sierpnia 2015 nawiązał długofalową współpracę z Arkadiuszem Zuchmańskim – pierwszym Polakiem, który zdobył Gwiazdkę Michelin.
Obsługiwał między innymi: Szczyt NATO 2016, 41 sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie, Galę otwarcia The World Games, Europejski Kongres Gospodarczy, Verva Street Racing, Tour de Pologne 2017 i wiele innych.
Dowiedz się więcej o Mazurkas Catering 360

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Firma*

Stanowisko*

Wybierz termin*

Oświadczam, że zapisując się na warsztaty zapoznałem się z Regulaminem, przedstawionym na tej stronie w części "Terminy i zakres", oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku na fotografiach i filmach wykonywanych podczas szkolenia, które będą udostępniane publicznie w celach marketingowych oraz na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Brill AV Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z przekazywaniem informacji marketingowych – w tym przesłaniu ich drogą elektroniczną i podejmowaniem działań marketingowych i reklamowych. O zakwalifikowaniu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń oraz weryfikacja przez organizatora.*

*Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.