Zapraszamy na spotkanie
Rozwiązania AV w parze z designem
Architekt bierze udział w tworzeniu najważniejszego miejsca dla organizacji. Nowoczesne biuro odzwierciedla kulturę organizacyjną oraz stanowi miejsce spotkań. Projekty ukierunkowane są na przestrzenie wielofunkcyjne, umożliwiające pracownikom współpracę, efektywną komunikację jak i użytkowanie przestrzeni w różnorodnej konfiguracji – technologia audiowizualna jest stałym elementem każdej koncepcji.


Zapraszamy na warsztaty „Rozwiązania AV w parze z designem”, podczas spotkania przedstawimy rozwiązania audiowizualne wspierające elastyczny workplace.
Zaprezentujemy przegląd dostępnych na rynku systemów nagłośnieniowych i mikrofonowych, możliwe układy wideokonferencyjne i rozwiązania multimedialne, przy pomocy których można stworzyć przestrzeń wspierającą pracę hybrydową. Doradzimy również, na co warto zwracać uwagę przy projektowaniu nowoczesnych sal konferencyjnych.


Dla kogo jest to wydarzenie?
 • Dla architektów i space plannerów
 • Dla inwestorów, którzy planują zmianę lub modernizacje siedziby swojej firmy.

Warsztaty będą odbywać się w dwóch terminach – 03.08.2023 lub 05.09.2023.

Zapraszamy na godzinę 10:00, spotkanie przewidziane jest na ok 2 godziny.
Lokalizacja: Brill AV Media ul. Ojca Aniceta 7, Warszawa

*Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego każde zgłoszenie będzie weryfikowane przez Organizatora. Warsztaty są BEZPŁATNE. Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Data rejestracji*

  Wyrażam zgodę*

  Akceptuję Politykę prywatności*

  Akceptuję regulamin wydarzenia*

  4